Programy profilaktyki uzależnień z doświadczeń autorów

Oddana do rąk Czytelnika książka powstała z chęci przedstawienia doświadczeń studentów Podyplomowego Studium Profilaktyki Uzależnień na Uniwersytecie Łódzkim związanych z realizacją przygotowanych przez nich w toku kształcenia w studium programów działań profilaktycznych kierowanych zarówno do młodzieży, jak też do osób dorosłych. Programy profilaktyczne odnoszą się do takich zjawisk, jak:: zagrożenie nadmiernym spożywaniem alkoholu, paleniem tytoniu, zażywaniem narkotyków.

Informacje dodatkowe o Programy profilaktyki uzależnień z doświadczeń autorów:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2003-10-08
Kategoria: Socjologia, filozofia
ISBN: 83-7164-400-0

Kup książkę Programy profilaktyki uzależnień z doświadczeń autorów

Programy profilaktyki uzależnień z doświadczeń autorów - opinie o książce

Avatar użytkownika - DanutaB
DanutaB
Przeczytane:2015-09-23, Ocena: 6, Przeczytałam,
"Programy profilaktyki uzależnień z doświadczeń autorów" głęboko Mi pozostała w pamięci. Jest to fenomenalny przykład tego ,że książka , która wydaje się być "ciężka" w słowach, które są użyte jest łatwo przyswajalna.Jest nad wyraz ciekawa,energiczna, nie jest laicka lub za zbyt łatwa , jest być może dla niektórych socjologów trochę kontrowersyjna ze względu na wielorakość programów profilaktycznych.W mojej ocenie i z mojego doświadczenia jest ona bardzo przydatna szczególnie gdy chce się pisać pracę licencjacką bądź nawet doktorską z socjologii.Nie jest ona ani za krótka , ani za zbyt długa; po prostu mi pasuje. Autorzy programów profilaktyki uzależnień w powyższej książce są bardzo prawdziwi w tym co piszą i bardzo wyraziści.Nie ma Tu raczej żadnych niedomówień.Proponuję ją przeczytać ponieważ daje ona obraz tego jak wieloraka jest profilaktyka uzależnień i jak specyficzne są uzależnienia same w sobie, jak się różnią od Siebie, a może nawet jakie mają cechy wspólne. Wybór tego opracowania jest dobrym trafem.
Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung