Natka. Natka i wyścig z jajkiem. Tom 4

Ciąg dalszy przygód rezolutnej dziewczynki. W czwartym tomie serii życie Natki po raz kolejny jest dla niej niesprawiedliwe. Dla przykładu Natka zawsze zajmuje ostatnie miejsce w klasowym wyścigu, chociaż to nie jej wina. A w szkolnym przedstawieniu nigdy dostaje dobrej roli. Do tego rodzice nie chcą jej zabrać na wystawę psów. Rezolutna dziewczynka ma jednak głowę pełną pomysłów i potrafi poradzić sobie z każdą sytuacją.

Natka to seria idealna dla dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać. Każdy tomik zawiera trzy osobne historyjki z życia głównej bohaterki. Tekst uzupełniają zabawne czarno-białe ilustracje.

Informacje dodatkowe o Natka. Natka i wyścig z jajkiem. Tom 4:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2022-03-09

Kup książkę Natka. Natka i wyścig z jajkiem. Tom 4

Natka. Natka i wyścig z jajkiem. Tom 4 - opinie o książce

Natka nie należy do dzieci, które są szybkie. Na ogół się tym nie przejmuje, jednak niebawem ma się odbyć w szkole dzień sportu. Czy poradzi sobie z wyścigami, w których przecież liczy się szybkość? Jakie jeszcze przygody przeżyje?

Tekst w książce jest większy, a to sprawia, że książeczka doskonale nada się dla młodszych dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z czytaniem.

Natka to mała, urocza dziewczynka z wielką wyobraźnią i zwariowanymi pomysłami. Jest bohaterką bardzo pozytywną, dającą się lubić.

Ilustracje w książce są czarno – białe, dość ładne. Przyciągają wzrok i zachęcają do poznania treści.

„Natka i wyścig z jajkiem. Tom 4” to ciekawa, momentami zabawna książeczka doskonale nadająca się do pierwszych prób samodzielnego czytania. Polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - Anonim2414
Anonim2414
Przeczytane:2022-04-30, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Oto Natka. Niezwykle wrażliwa i sympatyczna dziewczynka, która mimo przeciwności losu nigdy się nie poddaje i która potrafi znaleźć pozytywy we wszystkim. Nawet w tym, z czym nie jest jej po drodze.

Bo przecież Natka nie lubi rywalizować a mimo to musi wziąć udział w zawodach, w których zawsze jest ostatnia. Czy tym razem ma szansę wygrać? Czy wyścig z jajkiem będzie tym, w którym w końcu osiągnie sukces?

To samo się tyczy szkolnego przedstawienia. Co zrobi dziewczynka by dostać upragnioną rolę? Czy jej się uda? A może znajdzie inny sposób by choć przez chwilę wcielić się w postać, którą chciałaby być?

A co z wystawą psów, na którą tak bardzo chciałaby iść ze swoim pupilem?

Wszystkie odpowiedzi Wasze dzieci jak i Wy znajdziecie w środku..

Świetna książeczka z dużym drukiem, krótkim przekazem, które zrozumie nawet małe dziecko. Moja Zocha siedziała i słuchała jak zaczarowana.

Natka. Natka i niesforny elf. Tom 3
Ruth Quayle0
Okładka ksiązki - Natka. Natka i niesforny elf. Tom 3

Trzecia część nowej serii, idealnej dla dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać. Każdy tomik zawiera trzy osobne historyjki z życia głównej bohaterki...

Natka i urodzinowa katastrofa. Tom 5
Ruth Quayle0
Okładka ksiązki - Natka i urodzinowa katastrofa. Tom 5

Piąty tom przezabawnej, bogato ilustrowanej serii Natka, która jest idealna dla początkujących czytelników. Czasami życie nie jest sprawiedliwe dla Natki...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka