Moc medytacji. Jak sprawić, by umysł stał się twoim sprzymierzeńcem

Moc medytacji to kolejna znakomita książka Pemy Chödrön, buddyjskiej mniszki, którą pokochały gwiazdy Hollywood i miliony ludzi na całym świecie.

Tym razem Pema Chödrön dzieli się wiedzą na temat medytacji i ukazuje jej wielką moc, która może mieć decydujący wpływ na nasz dobrostan.

,,Kiedy coś cię niepokoi - jakaś osoba lub sytuacja Cię irytują, lub dręczy cię ból - musisz pracować ze swoim umysłem, a odbywa się to poprzez medytację. Praca z naszym umysłem to jedyny sposób, dzięki któremu zaczniemy czuć się szczęśliwi i zadowoleni ze świata, w którym żyjemy".

Autorka krok po kroku pokazuje, w jaki sposób nawiązywać kontakt z umysłem, a także jak korzystać z pełni z naszego doświadczenia.

Dzięki Mocy medytacji poznasz podstawy medytacji, począwszy od umiejętności wyciszenia umysłu i prawidłowej postawy medytacyjnej, po pracę z oddechem oraz z emocjami. Dowiesz się jak pielęgnować postawę bezwarunkowej życzliwości i jak otwierać serce.

Medytacja to klucz do lepszego życia. Dzięki Pemie Chödrön masz go na wyciągnięcie ręki. Tu i teraz.

Pema Chödrön

Buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Hollywood. Po rozstaniu z mężem znalazła ukojenie w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy. Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

Informacje dodatkowe o Moc medytacji. Jak sprawić, by umysł stał się twoim sprzymierzeńcem:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2022-09-07
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: How to Meditate: A Practical Guide to Making Friends with Your Mind

Tagi: Asertywność motywacja i poczucie własnej wartości

Kup książkę Moc medytacji. Jak sprawić, by umysł stał się twoim sprzymierzeńcem

Życie zaczyna się dzisiaj. Pokochaj siebie i otwórz się na to, co przynosi los
Pema Chödrön0
Okładka ksiązki - Życie zaczyna się dzisiaj. Pokochaj siebie i otwórz się na to, co przynosi los

Powiedz TAK życiu. W każdym jego momencie. Pema Chödrön, autorka bestsellerowych książek, w książce Życie zaczyna się dzisiaj doradza jak nauczyć...

Moc przebudzenia. Jak żyjemy, tak odchodzimy
Pema Chödrön0
Okładka ksiązki - Moc przebudzenia. Jak żyjemy, tak odchodzimy

Powiedz TAK - życiu, miłości i przebudzeniu. Z pełną świadomością, tak jak żyjemy, tak odchodzimy. PemaChödrön, autorka bestsellerowych książek, w...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung