reklama

MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 8

Wokół chłopaka, który rysuje mangi shojo, dzieje się wiele nowego.

Mikoto Mikoshiba ukrywał, że pomaga przy mandze, ale jego sekret wydał się przed Hirotaką Wakamatsu! Z kolei Wakamatsu poznaje starszego brata Yuzuki Seo, Ryosuke. Jak skończy się ich psychologiczne starcie? Na jaw wychodzą prawdziwe uczucia Masamune Horiego wobec Yu Kashimy. W ósmym tomie komedii o licealiście rysującym mangi dla dziewczyn po raz pierwszy pojawi się także młodsza siostra Umetaro Nozakiego,Yumeko!

Informacje dodatkowe o MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 8:

Avatar użytkownika - PopKulturowyKoci
PopKulturowyKoci
Przeczytane:2022-10-17, Ocena: 5, Przeczytałem,

PopKulturowy Kociołek:

To już ósmy tom serii, a nic nie wskazuje na to, aby tytuł nagle miał dostać przysłowiowej zadyszki. Nadal zachwyca to, jakie pokłady rozrywki i humoru można wydobyć z pozoru prostych jednostronicowych historyjek.

Izumi Tsubaki nowy tom przygód nastoletnich bohaterów rozpoczyna od kolejnych prób zdobycia przez Nozakiego pomysłów na romantyczną historię. Jak zawsze sięga on po sugestie swoich przyjaciół, które nie zawsze są jednak dla niego satysfakcjonujące. Swoje pięć minut ma tutaj również Sakura, która w bardziej bezpośredni sposób okazuje uczucie do Umetaro. Zupełnie inną kwestią jest to, że on nadal jest całkowicie ślepy na zaloty dziewczyny (ona jednak nie ma zamiaru się poddać). W tomie tym dwóch (sekretnych) asystentów Nozakiego odkrywa ponadto swoją tożsamość, co prowadzi do kilku zabawnych sytuacji.

Centralnym i najzabawniejszym punktem tomiku jest „akcja” dziejąca się w kawiarni. Na okładce mangi widzimy Kashime w stroju kelnera, co prowadzi oczywiście do wielu zwariowanych gagów pozwalających oddać się beztroskiej i przyjemnej rozrywce. Wątek ten jest również powiązany z interakcjami Ryousuke z Wakamatsu. Starszy braciszek zdaje sobie sprawę z „romantycznego” związku łączącego Hirotake i jego siostrę, co niekoniecznie mu pasuje.

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-05-13, Ocena: 4, Przeczytałem,

MISTRZ ROMANTYCZNYCH SZOJEK

Mój ulubiony mangowy mangaka od czasu bohaterów „Bakumana”, powraca! Mistrz romantycznych szojek, Nozaki, wraz ze swoją ekipą, po raz kolejny dadzą nam zaznać swojego życia. A że jest to życie tak zwyczajne, jak szalone i pokręcone, trudno będzie nie odnaleźć w nim jakichś bliskich nam elementów, a zarazem, co chwila nie wybuchać śmiechem. Gotowi?

Nozaki i reszta ukrywają, że pracują nad mangą od samego początku. Jedynie Sakura przypadkiem się o tym dowiedziała. Mikoshiba nie jest, więc wyjątkiem, ale jego sekret wychodzi na jaw przed Wakamatsu. Co z tego wyniknie?
Poza tym zaczynają się zawirowania… rodzinne. Oto, bowiem Wakamtsu ma szansę poznać brata Yuzuki. Zaczyna się psychologiczne starcie, ale kto będzie zwycięzcą? Do tego pojawia się młodsza siostra Nozakiego .A jakby tego było mało… zaczynają się kolejne uczuciowe szaleństwa!

MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 10
Izumi Tsubaki0
Okładka ksiązki - MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 10

Nieokrzesany licealista zauważa podczas wycieczki pączkujące uczucie. Szkolna wycieczka, jeden z najważniejszych momentów młodości! Zakochana Chiyo Sakura...

MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 7
Izumi Tsubaki0
Okładka ksiązki - MISTRZ ROMANSU NOZAKI: TOM 7

Dlaczego niewinne dziewczę znęca się nad nieokrzesanym licealistą?Chiyo Sakura, która kocha się w Umetaro Nozakim, nagle zaczyna wyłudzać od niego...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung