Miłość z nutą imbiru

Czy nadchodzące święta zdołają naprawić to, co niepostrzeżenie zaczęło się psuć?

Ewa kocha i jest kochana, ale rzeczywistość okazuje się daleka od tej wymarzonej. Niedomówienia, sekrety, gra pozorów - wszystko to sprawia, że relacja z Andrzejem nie układa się tak, jak powinna. Trosk przysparza także skryta, nastroszona córka, zmagająca się z własnymi problemami.

Czy Ewa i Andrzej potrafią uratować swoje uczucie? Czy Klaudia odważy się być sobą - nawet jeśli nie spełni w ten sposób oczekiwań innych?

Bohaterów ,,Miłości z nutą imbiru" czeka wiele wyzwań. Aby ocalić to, co naprawdę cenne, będą musieli nauczyć się trudnej sztuki akceptowania słabości i wybaczania błędów. Również własnych.

Agnieszka Olejnik po raz kolejny zaprasza nas do świata, w którym oprócz czerni i bieli znajdziemy dziesiątki odcieni szarości. Bo przecież życie zazwyczaj oferuje całą paletę smaków. Jak słodkie ciastko z ostrzejszą nutą imbiru.

Informacje dodatkowe o Miłość z nutą imbiru:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2024-09-18

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Miłość z nutą imbiru

Cuda i cudeńka
Agnieszka Olejnik0
Okładka ksiązki - Cuda i cudeńka

W małym, sennym miasteczku tylko na pozór niewiele się dzieje. Malownicza kamienica z mansardą, której szczyt zdobią dwa zamyślone anioły zwane Serafinami...

Szczypta nadziei
Agnieszka Olejnik0
Okładka ksiązki - Szczypta nadziei

Daj się uwieść niespiesznemu rytmowi życia w cichym miasteczku Miłosna. Zapraszamy do pięknego dworku w stylu angielskim. Odpocznij w miękkim fotelu...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski