Legion: Kłamstwa patrzącego

Tom 3 cyklu Legion

Stephen Leeds, znany również jako „Legion”, cierpi na wyjątkowe zaburzenie psychiczne. W ciągu kilku godzin może stać się ekspertem z dowolnej dziedziny... a za każdym razem, gdy opanuje kolejny zakres wiedzy, powstaje nowy „aspekt” Stephena.
Czy jest schizofrenikiem? Być może. Czy czyni go to niewiarygodnie sprawnym agentem specjalnym? Z całą pewnością.
Oto jego ostatnia, być może najdziwniejsza przygoda.
Zaczyna się od dwóch niezwiązanych ze sobą wydarzeń: zniknięcia Armanda, jednego z licznych „aspektów” Stephena, i niespodziewanej prośby o pomoc ze strony Sandry, kobiety, która przed wielu laty pomogła mu żyć z zaburzeniami... a ich połączenie prowadzi do złowrogiej firmy technologicznej specjalizującej się w zaawansowanych technikach penitencjarnych.
Oryginalna, ambitna i niesamowicie wciągająca historia przedstawia Stephena Leedsa w najlepszej formie – jako frapującego bohatera i człowieka bezustannie starającego się zrozumieć swoją podzieloną naturę i nad nią zapanować.

Informacje dodatkowe o Legion: Kłamstwa patrzącego:

Wydawnictwo: Mag
Data wydania: 2018-08-14
Tytuł oryginału: Legion: Lies of the Beholder
Tłumaczenie: Anna Studniarek-Więch

Kup książkę Legion: Kłamstwa patrzącego

Legion: Kłamstwa patrzącego - opinie o książce

"Legion - kłamstwa patrzącego" to kontynuacja przygód Stephana Leedsa i jego aspektów. Ponownie mamy okazję śledzić losy Stephena, to jak radzi sobie z ujarzmianiem swojej wyjątkowej natury oraz rozwiązać nowe śledztwa. Mamy tutaj ciekawą kontynuację, wciągającą od samego początku, potrafiącą zaskoczyć i stanowiącą dobry ciąg dalszy dla przygód Leedsa. Książkę dobrze i szybko się czyta, choć - jak zwykle przy tej serii - pozostaje pewna doza niedosytu.

Elantris
Brandon Sanderson0
Okładka ksiązki - Elantris

Elantris - gigantyczne, piękne, dosłownie promienne miasto, zamieszkane przez istoty wykorzystujące swoje potężne zdolności magiczne, by pomagać ludowi...

Pomruki burzy [Koło Czasu XII]
Brandon Sanderson0
Okładka ksiązki - Pomruki burzy [Koło Czasu XII]

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie Rand al'Thor prowadzi polityczne...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz