Jeśli się odważysz

Kobieta jest gotowa sama stawić czoła przyszłości.

Czasami miłość nie wystarcza, lecz bez niej życie jest znacznie trudniejsze.

Informacje dodatkowe o Jeśli się odważysz:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2024-09-12

Tagi: romans

Kup książkę Jeśli się odważysz

Opinie o książce - Jeśli się odważysz

Avatar użytkownika - booksitsmypassio
booksitsmypassio
Przeczytane:2024-09-16, Ocena: 6, Przeczytałam,
Tytuł : Jeśli się odważysz. Autor : Maja Drożdż Wydawnictwo Najlepsze Data premiery : 12.09.2024r. #współpracareklamowa #współpracabarterowa #współpracarecenzencka   Opis książki: Czasami mogłoby się wydawać, że samotność jest jedynym wyjściem, aby uchronić się przed rozczarowaniem. Takiego zdania jest Nina, która pragnie odzyskać kontrolę nad własnym życiem. W ciągu paru lat utraciła zbyt wiele, by uwierzyć w szczęście. Jej wiara w ludzi zaczęła gasnąć, a jednak coś nie pozwoliło jej się poddać. Kobieta jest gotowa sama stawić czoła przyszłości. Lucas, samotnik z wyboru, miał tylko jeden cel w życiu - przetrwać. Najemnik niejednokrotnie spotkał się twarzą w twarz ze śmiercią, czasami nawet szedł z nią ramię w ramię, lecz poczucie humoru i grupa przyjaciół pozwalały mu zachować zdrowe zmysły. Jeden wieczór namieszał w życiu Niny i Lucasa, bo gdy tylko ich drogi się skrzyżowały, wszystko zaczęło się komplikować. Wszelkie postanowienia słabły z każdym dniem tej przypadkowej znajomości. Czasami miłość nie wystarcza, lecz bez niej życie jest znacznie trudniejsze.   " Nina wzbudzała we mnie uczucia, których do tej pory nie znałem, a to już zupełnie mi się nie podobało. Nie byłem na to przygotowany, jakbym dostał obuchem po głowie i próbował na nowo wszystko poskładać w sensowną całość. Tyle że przy niej wszystko nabrało innego sensu. "   Porywająca historia, która wciąga czytelnika od pierwszej strony. Pełna emocji
Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-09-11, Ocena: 6, Przeczytałam,

🔥 „Jeśli się odważysz” to nie tylko zagadkowa historia przepełniona niebezpiecznymi wydarzenia,ale również rosnące uczucie,które wydaje się z góry skazane na porażkę.Czy na pewno?

🔥Nasi bohaterowie są niezwykle zagadkowymi postaciami.Sekrety przeszłości,narastające problemy w życiu zawodowym i samotność w życiu prywatnym powoduje,że więcej ich łączy,niż sami by przypuszczali.Są osobami z dwóch różnych światów,którzy myśleli,że nic dobrego nie czeka w ich zagmatwanym życiu.Los może zaskoczyć!

🔥Tajemnic nie brakuje w tej historii i za to duży plus,ponieważ bardzo lubię je odkrywać i poznawać prawdę.Wielokrotnie byłam zdziwiona zachowaniem najbliższych Niny i ich słowa oraz czyny wzbudziły mój niepokój.Chcą kierować innymi a sami nie popatrzą na siebie.Nie zdziwiłam sie wyprowadzką bohaterki,bo sama też bym to uczyniła!
🔥Praca Lucas’a to jedna wielka niewiadoma.Każdy szczegół z jego działalności był szokujący a poznanie prawdy,było emocjonujące!

🔥Powieść zabiera czytelnika w zagadkowe zaułki pracy najemnika,przyjaźni z współpracownikami oraz skomplikowane życie bohaterki.
Z pewności nie będziecie się nudzić,ponieważ cała fabuła łączy się w fascynującą historię.

🔥Jeśli kochacie skomplikowaną relację bohaterów wraz z odkrywaniem ich osobowości to koniecznie sięgnijcie po tę książkę.Będziecie zachwyceni!
POLECAM

Nie uciekaj
Maja Drożdż0
Okładka ksiązki - Nie uciekaj

Wyobraź sobie, że pewnego dnia tracisz wszystko i trafiasz do zupełnie obcego miejsca, w którym nie możesz mieć pewności, co przyniesie kolejny...

Przekonanie
Maja Drożdż0
Okładka ksiązki - Przekonanie

Nie pozwól, aby miłość przeszła obok...   Życie Kelly to pasmo nieszczęść. Gdy umarła jej matka, młoda kobieta musiała przejąć opiekę nad siostrą i chorym...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski