Odkryj, jak ogranicza Cię Twój sposób myślenia o sprawach finansowych: dlaczego utknęłaś w miejscu, w uzależniającym związku czy w pracy, gdzie zarabiasz mniej, niż powinnaś. Wierz mi, że możesz przejąć kontrolę nad swoim życiem i zarabiać więcej pieniędzy, niż Ci się marzyło w najśmielszych snach. Przestań wierzyć w mity, które od dziecka wmawia Ci otoczenie: że pieniądze szczęścia nie dają, że lepiej być dobrym niż bogatym, że jak będziesz ciężko pracować, to pieniądze przyjdą same.

Informacje dodatkowe o Grzeczne dziewczynki się nie bogacą. 75 błędów, które utrudniają kobietom osiągnięcie niezależności finansowej:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-246-0060-4

Kup książkę Grzeczne dziewczynki się nie bogacą. 75 błędów, które utrudniają kobietom osiągnięcie niezależności finansowej

Grzeczne dziewczynki się nie bogacą. 75 błędów, które utrudniają kobietom osiągnięcie niezależności finansowej - opinie o książce

Kobieta i depresja
Lois P. Frankel 0
Okładka ksiązki - Kobieta i depresja

Jeżeli:? Obawiasz się, że okazując swe uczucia zdenerwujesz innych.? Pozwalasz innym decydować, co jest dla ciebie najlepsze.? Nie jesteś całkiem szczęśliwa...

Lois P. Frankel0
Okładka ksiązki - Grzeczne dziewczynki nie awansują. 101 błędów popełnianych przez kobiety, które nieświadomie niszczą własną karierę. Wydanie II

Światowy przebój Hit na Amazon.com Totalny bestseller wydawnictwa Onepress Dorośnij do własnej kariery! Koniec ze słodkimi uśmiechami, nieśmiałym...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski