Kobieta i depresja

Jeżeli:? Obawiasz się, że okazując swe uczucia zdenerwujesz innych.? Pozwalasz innym decydować, co jest dla ciebie najlepsze.? Nie jesteś całkiem szczęśliwa i nie wiesz, dlaczego tak się dzieje.? Zajmujesz się raczej spełnianiem potrzeb innych ludzi niż własnych.? Uważasz, że okazywanie złości jest czymś złym?...to najwyższy czas, byś przestała zaprzeczać temu, co naprawdę czujesz! Dr Frankel zachęca kobiety, by zaufały swemu instynktowi i emocjom oraz poznały sposoby odzyskiwania kontroli nad nimi i w efekcie ? nad całym życiem. Jego książka o zdobywaniu wewnętrznej siły pokazuje, jak realizować własne potrzeby, marzenia i aspiracje bez wpadania w pułapkę tłumionych uczuć, które społeczeństwo nauczyło nas ignorować.Dowiesz się, jak odnajdując swą złość możesz pomóc sobie w pozbyciu się depresji i położyć kres zaprzeczaniu, które stanowi główną przeszkodę w budowaniu wewnętrznej siły i niezależności.Dr Lois P. Frankel jest licencjonowanym doradcą rodzinnym i dziecięcym. Prowadzi prywatną praktykę poświęconą szczególnym problemom kobiet w okresach kryzysu i zmian życiowych. Podróżuje po wielu krajach, gdzie przeprowadza warsztaty, mające pomagać uczestnikom w osiąganiu celów osobistych i zawodowych.

Informacje dodatkowe o Kobieta i depresja:

Wydawnictwo: GWP
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Kobieta i depresja

Kobieta i depresja - opinie o książce

Lois P. Frankel0
Okładka ksiązki - Grzeczne dziewczynki nie awansują. 101 błędów popełnianych przez kobiety, które nieświadomie niszczą własną karierę. Wydanie II

Światowy przebój Hit na Amazon.com Totalny bestseller wydawnictwa Onepress Dorośnij do własnej kariery! Koniec ze słodkimi uśmiechami, nieśmiałym...

Lois P. Frankel0
Okładka ksiązki - Grzeczne dziewczynki się nie bogacą. 75 błędów, które utrudniają kobietom osiągnięcie niezależności finansowej

Odkryj, jak ogranicza Cię Twój sposób myślenia o sprawach finansowych: dlaczego utknęłaś w miejscu, w uzależniającym związku czy w pracy, gdzie zarabiasz...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski