Doktor Strange. Tom 2

Drugi tom przygód Doktora Strange'a z serii wydawniczej Marvel Fresh!

Galactus, jeden z najpotężniejszych bytów w kosmosie, został uwięziony w zaświatach. Doktor Stephen Strange musi go uwolnić, zanim nienasycony apetyt Pożeracza Światów doprowadzi do katastrofy i zniszczenia granicy między magią a nauką. Na szczęście Mistrz Magii ma do pomocy władców zaświatów, a także... Cleę, swoją dawną miłość. Nawet tak potężny sojusz nie zdoła jednak ujarzmić Galactusa, o ile ktoś nie weźmie na siebie obowiązków jego herolda. Czy to właśnie Doktor Strange zostanie nowym sługą Pożeracza Światów, który nie zna pojęcia dobra ani zła?

Autorami tej opowieści są Barry Kitson i Mark Waid, jeden z najpopularniejszych scenarzystów w świecie komiksu, znany z kultowego ,,Kingdom Come: Przyjdź Królestwo" oraz takich serii jak ,,Avengers", ,,Daredevil" czy ,,Fantastyczna Czwórka". Rysunki stworzyli między innymi Scott Koblish (,,Deadpool") i Jesús Saiz (,,Kapitan Ameryka: Steve Rogers").

Album zawiera zeszyty #12-20 serii ,,Doctor Strange" oraz zeszyt ,,Doctor Strange Annual" #1.

Informacje dodatkowe o Doktor Strange. Tom 2:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2024-07-19
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Doctor Strange by Mark Waid vol. 3: Herald, Doctor Strange by Mark Waid vol. 4: The Choice

Tagi: Komiks i powieść graficzna - superbohaterowie i superzłoczyńcy

Malowanka z naklejkami...

Z kredką wśród zwierzaków 2
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Z kredką wśród zwierzaków 2

Z kredką wśród zwierzaków to dydaktyczne malowanki dla najmłodszych. Zabawne rysunki nauczą maluchy rozróżniać i nazywać zwierzęta, a barwne wzory ułatwią odpowiedni dobór kolorów....

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski