Dieta oczyszczająca

Nie wystarczą jednorazowy detoks i cudowna dieta. Aby odzyskać energię i dobre samopoczucie, wybierz kompleksową dietę oczyszczającą.

Dzięki prostym zasadom opisanym w książce oczyścisz ciało z toksyn oraz usprawnisz pracę wszystkich układów i narządów w organizmie. Nauczysz się samodzielniekomponować codzienne posiłki i właściwie dobierać produkty spożywcze bez skrupulatnego liczenia kalorii. Dowiesz się, co jeść, by wzmocnić odporność i wspomagać organizm. W książce znajdziesz również autorskie zdjęcia i przepisy na łatwe w przygotowaniu i pełnowartościowe śniadania, obiady, desery i kolacje, które będą inspiracją do zmiany nawyków i zdrowego odżywiania się na co dzień.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

przedstawia najważniejsze zasady zdrowego odżywiania, które wspomagają oczyszczanie organizmu podpowiada, jak usprawnić metabolizm prezentuje sposoby, jak nie zajadać stresu i zmniejszyć apetyt na słodycze wyjaśnia, jak przygotowywać zdrowe posiłki do pracy, szkoły czy na podróż wskazuje, jak świadomie dokonywać wyborów żywieniowych

Pierwsze wydanie książki ukazało się pod tytułem: Zdrowy detoks.

Informacje dodatkowe o Dieta oczyszczająca:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2018-03-26
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Dieta oczyszczająca

Dieta oczyszczająca - opinie o książce

Słowo "dieta" nie kojarzy nam się najlepiej. Od razu myślimy o jakiś dziwacznych zestawach dań, głodowych porcjach i efekcie jojo. Tym razem jednak to słowo nie powinno Was odstraszać. W książce "Dieta oczyszczająca..." chodzi bowiem przede wszystkim o to, by nauczyć się zdrowo odżywiać, co w efekcie, jakby mimochodem, może zaskutkować spadkiem wagi, a już na pewno poprawą samopoczucia.

Książka podzielona jest na cztery rozdziały, w których przeczytacie m.in. o tym, jak skutecznie poprawić działanie własnego organizmu, jak komponować zdrowy jadłospis i na co uważać, podejmując wybory żywieniowe. Tradycyjnie już poradniki wydawnictwa Samo sedno cechuje staranne i bardzo przejrzyste wydanie. W ten sposób bardzo łatwo się po nich "poruszać", wyszukiwać interesujące nas informacje i zapamiętywać najważniejsze wskazówki.

Jak już wspomniałam w książce "Dieta oczyszczająca..." nie chodzi o to, by katować się dziwnymi potrawami, a by zrozumieć, jak funkcjonuje nasze ciało i czego naprawdę potrzebuje. Właściwie układając jadłospis, zapewniamy sobie zdrowie i lepsze samopoczucie. Kompleksowe działanie prowadzi również do poprawy działania narządów wewnętrznych i wspomaga nas w dążeniu do idealnej wagi.

Autorka książki, Ewa Jarosz, to dietetyczka z dużym doświadczeniem, prowadząca zarówno bloga na temat odżywiania, jak i również liczne warsztaty i szkolenia o tej tematyce. Możecie więc być pewni, że zawarte tu wskazówki zebrała osoba bardzo kompetentna w temacie, a stosowanie się do nich nie doprowadzi do jakichkolwiek szkód w organiźmie. Cieszy, że pani Jarosz zwróciła uwagę na dość popularne problemy w odżywianiu, takie jak choćby słabość do słodyczy, lub problemy żywieniowe osób będących często w podróży. W książce znajdziecie również szereg motywujących cytatów. Być może wśród nich znajdzie się i taki, który szczególnie zachęci Was do pozytywnych zmian. Nie zabrakło również pomysłów na zdrowe śniadania. Okazuje się, że dość łatwo wyczarować coś o wiele bardziej pożywnego i zdrowego niż miseczka czekoladowych płatków śniadaniowych.

Nie od dzisiaj wiadomo, że odchudzanie zaczyna się w głowie. Tylko jeżeli podejdziemy do niego kompleksowo, ze zrozumieniem funkcjonowania własnego ciała, mamy szanse na powodzenie i unikniemy efektu jojo. W poradniku "Dieta oczyszczająca. Program naturalnej regeneracji organizmu" znajdziecie praktycznie wszystko, co musicie wiedzieć, by wprowadzić dobre zmiany do Waszych nawyków żywieniowych. To o niebo lepsze niż mało skuteczne diety z kolorowych magazynów. Jeżeli więc zależy Wam na długotrwałym efekcie, to poradnik właśnie dla Was. Polecam wszystkim, bo zdrowie i dobre samopoczucie to coś, czego potrzeba każdemu z nas. Owocnej lektury!

Zdrowy detoks
Ewa Jarosz0
Okładka ksiązki - Zdrowy detoks

Najważniejsze zmiany w sposobie odżywiania rozpoczynają się w głowie. Nie wystarczą jednorazowy detoks i cudowna dieta. Aby odzyskać energię i dobre samopoczucie...

Dieta seniora
Ewa Jarosz0
Okładka ksiązki - Dieta seniora

Obecnie, osoby w wieku podeszłym stanowią ponad 10% ogólnej populacji świata, a według prognoz ten odsetek cały czas wzrasta. Postęp cywilizacyjny...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski