CHAINSAWMAN: TOM 6

„Ucieknijmy daleko stąd”- te niespodziewane słowa Reze wstrząsnęły sercem Denjiego. Jednak chłopak darzy już kogoś prawdziwym uczuciem… Niewinna chwila zmienia się diametralnie, przeobrażając w burzę wybuchów!
Co chcą sobie udowodnić Denji i Reze w tej krwawej walce miłości i rozpaczy, ludzi i demonów?!

Informacje dodatkowe o CHAINSAWMAN: TOM 6:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-08-13, Ocena: 4, Przeczytałem,

UCIECZKA CZY WALKA?

,,Chainsawman" to seria, która już tytułem obiecuje, co będzie czekać na nas w środku. I oczekiwań nie zawodzi. Jeśli jednak ktoś miałby jakieś wątpliwości, co znajdzie w środku, okładka tego tomiku rozwiewa wszystkie. Erotyka, jacyś dziwni goście, walki... Bezkompromisowa rozrywka dla fanów mocnych wrażeń na dobrym poziomie gwarantowana!

Denji marzył o dziewczynach. O doświadczeniach z dziewczynami. O seksualnych doświadczeniach, by być konkretnym. A teraz nagle Reze zaproponowała mu by razem uciekli. Co ma o tym myśleć chłopak? Tym bardziej, że jego serce zdaje się być oddane już komuś innemu? Odpowiedzi na te pytania będą musiały zaczekać, bo nadchodzi kolejne zagrożenie, a wraz z nim krwawa walka, która może mieć tragiczny finał!

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 5, Przeczytałem,
CHAINSAWMAN: TOM 5
Tatsuki Fujimoto0
Okładka ksiązki - CHAINSAWMAN: TOM 5

Na drodze Akiego staje demon, z którego usług korzystała wcześniej Himeno. Jakie myśli pojawiły się w głowie pałającego chęcią zemsty mężczyzny...

CHAINSAWMAN: TOM 1
Tatsuki Fujimoto0
Okładka ksiązki - CHAINSAWMAN: TOM 1

Denji to skrajnie ubogi chłopak, który razem z demonem Pochita pracuje za marne wynagrodzenie jako Łowca demonów. Jego ponura codzienność...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska