Dla każdego, kto martwi się o przyszłość
Autor książek Rozmowy z Bogiem oraz Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko przygląda się teraźniejszości i spogląda w przyszłość, pokazując, jak możemy zamknąć dzielącą je lukę.
W absolutnie idealnym momencie pojawia się tu prawdziwy powód, dla którego nie warto się obawiać jutra.
Autor siedmiu bestsellerów z listy ,,New York Timesa", w tym intrygujących ludzi z całego świata książek z serii Rozmowy z Bogiem, Neale Donald Walsch, przedstawia zaskakujące wytłumaczenie niepokojących zjawisk, które w chwili obecnej zachodzą na całej naszej planecie. Proponuje również prosty plan, który pozwoli nam kształtować zarówno naszą osobistą, jak i zbiorową przyszłość w nadzwyczajnie pozytywny sposób.
W końcu możemy coś zrobić - i to z łatwością - aby pomóc światu: przeprowadzić prostą rozmowę i podjąć prostą decyzję. Walsch określa dwa elementy swojego podejścia jako rozmowę stulecia oraz najważniejszą decyzję, jaką kiedykolwiek podejmiesz. Rozmowa toczy się wokół siedmiu prostych pytań oraz odpowiedzi na nie. Decyzja dotyczy przyjęcia nowego, śmiałego spojrzenia na życie.
Na tym jednak książka się nie kończy. Zachęca bowiem czytelnika do tego, aby podjął osobisty trud współtworzenia wraz z autorem nowej opowieści kulturowej dla ludzkości, którą to opowieść można by potem publicznie przedstawić światu.
Bądź więc gotowy. Ta książka może ci przywrócić twoje życie, światu zaś - jego przyszłość.
Neale Donald Walsch jest autorem 27 książek poświęconych praktyce duchowości, w tym serii Rozmowy z Bogiem, która sprzedała się w wielu milionach egzemplarzy na całym świecie. Jego książki zostały przetłumaczone na trzydzieści pięć języków, a siedem spośród nich znalazło się na liście bestsellerów ,,New York Timesa".
Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2014-09-19
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN:
Liczba stron: 328
Medytacje to nasz najlepszy przyjaciel na każdy dzień całego roku. Przesłanie dnia to swoista mantra, przedmiot kontemplacji i zarazem radości. Bycie z...
W życiu każdego z nas zachodzi wiele zmian,ale czy można równać je z kryzysem? Nie - jeżeli zmieniasz ich przeżywanie za pomocą pewnych środków, które...
Chcę przeczytać,