Białoruś co się tam dzieje? Sytuacja polityczna na przełomie XX i XXI wieku

Białoruś jako państwo sąsiadujące z Polską powinna wśród badaczy zajmujących się politologią i stosunkami międzynarodowymi wzbudzać zainteresowanie. Nie tylko z racji bliskości geograficznej, ale również z powodu utrzymywania się u władzy, nieprzerwanie od 1994 roku, jednego polityka – Aleksandra Łukaszenki.

Informacje dodatkowe o Białoruś co się tam dzieje? Sytuacja polityczna na przełomie XX i XXI wieku:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-12-05
Kategoria: Literatura faktu, reportaż

Kup książkę Białoruś co się tam dzieje? Sytuacja polityczna na przełomie XX i XXI wieku

Białoruś co się tam dzieje? Sytuacja polityczna na przełomie XX i XXI wieku - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2017-01-29, 12 książek 2017, Mam, Przeczytane w 2017,
Książka ta,to kompendium wiedzy o sytuacji politycznej na Białorusi.Dowiemy się o wyborach,przejęciu władzy przez Łukaszenkę.Przeczytamy o konstytucji,o uprawnieniach prezydenta,Ogólnie o sytuacji politycznej,przed i po wyborach.Książka ciekawa,ale bardzo trudna w odbiorze.
Smerfy
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Smerfy

Jeden ze smerfów długo marzył o podróży w kosmos. W końcu zbudował sobie rakietę. Dokąd udało mu się dolecieć? I jak to się stało, że choć był w rakiecie...

Baw się z nami cyferkami. Na targu
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Baw się z nami cyferkami. Na targu

Książeczka z naklejkami (5-6 lat). Kubuś Puchatek i jego przyjaciele wybrali się na targ. Razem z nimi możesz rysować, rozwiązywać zagadki, bawić się...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska