Bezcenna

JEŚLI CENĄ MOJEJ MIŁOŚCI BYŁABY TWOJA ŚMIERĆ, BYŁBYŚ GOTOWY UMRZEĆ?

Dragovich nie ma słabości. Dopóki w jego życiu nie zjawia się kobieta, która chce go zniszczyć. Tą kobietą jest Sofia Draycone, a to nazwisko zawsze oznacza niebezpieczeństwo.

Rosyjska bratwa odebrała Sofii brata i tym samym wydała na siebie wyrok. Dziewczyna wiedziała, że nie zazna spokoju, dopóki nie poczuje słodkiego smaku zemsty. Zatrudnia się w klubie Dragovicha i wchodzi w paszczę lwa, z której nie ma już odwrotu. Co zrobi, kiedy odkryje, kto naprawdę powinien być jej wrogiem?

Dragovich zrobi wszystko, by piękna Sofia była tylko jego. Czy jest gotowy ponieść za to najwyższą cenę?

Książka przeznaczona dla osób powyżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Bezcenna:

Bezcenna - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-08-23, Ocena: 6, Przeczytałam,

Po raz kolejny raz zarwałam nockę z znakomitym romansem mafijnym,w którym zemsta sprowokowała do szalonych decyzji i działań. Przez „Bezcenna” dosłownie się płynie…czyta się ją z ogromnym zainteresowaniem.Dzięki znakomitym bohaterom,którzy potrafią widzieć piękno wewnętrzne niż zewnętrze!

🟡Towarzyszymy bohaterce w wejściu na terytorium wroga,który nie zna litości dla kłamców i wrogów.A Sofia tego się nie boi-to twarda kobitka,nie bojąca się wyzwań.Idzie na pożarcie,by winni zostali ukarani.Jej determinacja ogromnie mnie fascynowała.Robi zmysłowe rzeczy,by dojść do celu.Jest osobą o wielu twarzach,którą nie da się nie lubić!

🟡Widzimy brutalność świata mafijnego nie znającego litości-zostawiając blizny na ciele i duszy.Jedynie osoba o twardym charakterze zobaczy piękno wewnętrzne,podejmując samodzielne decyzje.Odkrycie wroga było naprawdę emocjonujące i brutalnie!

🟡Powieść jest naprawdę świetna.Porusza nie tylko działania świata mafijnego-rosyjnego,ale również odnalezienie jedynego uczucia dla którego zrobi się wszystko!Przeciwstawienie się złu,pociągnięcie za spust i odnalezienie ważnej osoby w odpowiedniej chwili!

🟡Jestem zachwycona i chcę więcej takich historii.
Jeśli kochasz odważne romanse mafijne z nutą spices scen to koniecznie przeczytaj książkę.Nuda nie grozi w czasie czytania!
Z całego  P O L E C A M

Avatar użytkownika - zaczytanaulcia
zaczytanaulcia
Przeczytane:2024-09-01, Ocena: 4, Przeczytałem,

"Moje ciśnienie wzrosło momentalnie. Wyciągnąłem spluwę zza paska spodni, przeładowałem i wycelowałem w niego."

???

Sięgacie po romanse mafijne?

U mnie od czasu do czasu się pojawiają.

I tym razem przedstawiam Wam "Bezcenną".

Jeśli czytaliście "Perła warta milion" to właśnie "Bezcenna" jest z nią powiązana, jednak oba tomy możecie czytać oddzielnie.

W "Bezcennej" śledzimy losy Sofii. Jest ona córką szefa mafii. Oddana baletowi, rzuca go, gdy tylko dowiaduje się o śmierci swojego brata. Chce pomścić Adriena, dlatego decyduje się na wkroczenie na teren wroga. Wcześniej musi się jednak do tego odpowiednio przygotować. Szkolenia mają jej w tym pomóc. Wkrótce Sofia staje twarzą w twarz z Aleksiejem - bezwzględnym i niebezpiecznym mężczyzną, który (jak się okazuje) ma jeden słaby punkt...

Sofia ma plan idealny.

Plan, który nie przewidywał tego, że zakocha się w swoim wrogu.

Między nią a Aleksiejem od samego początku iskrzy.

Czuć między nimi wzajemne przyciąganie.

Czuć to naelektryzowane namiętnością i pożądaniem powietrze.

Czuć chemię.

Sofia to odważna i waleczna kobieta. Jeśli na czymś jej naprawdę zależy - nie cofnie się przed niczym.

Teraz, gdy ma możliwość pomścić brata, nie boi się czyhających na nią niebezpieczeństw. Liczy się z tym, co ją może spotkać na terytorium wroga, jednak z zaparciem, determinacją i podniesioną głową realizuje swój plan, który szybko przybiera całkowicie inny obrót.

Aleksiej, chociaż budzi obrzydzenie wśród innych ludzi, dla niej jego blizny, nie mają żadnego znaczenia. Wręcz przeciwnie, dla niej są oznaką jego siły i woli walki.

Są jego znakiem rozpoznawczym.

Są dowodem drogi, jaką musiał przebyć, by móc być w tym miejscu, w jakim obecnie się znajduje, budząc postrach, ale także poważanie.

Ohhh jak przyjemnie się tę czytało "Bezcenną". Wciągnęła mnie od razu do swojego mafijnego świata.

Świata bezwzględnego, okrutnego.

Świata bez hamulców, niepokornego, mrocznego...

Przeraziła, zaskoczyła, oczarowała.

Dzieje się tu naprawdę dużo.

Akcja nie zwalnia ani na moment, siejąc zamęt i rozpalając zmysły.

Czytaliście?

Macie w planach?

Jeśli lubicie romanse mafijne, to nie zastanawiajcie się dłużej i siegnijcie po "Bezcenną" ?

Perła warta milion
Rozalia Trawińska0
Okładka ksiązki - Perła warta milion

Jedna aukcja, dwa miliony dolarów i umowa, która zmieni wszystko. Pearl Caine po raz kolejny musi spłacić dług swojego ojca. Johny zadłużył się u najbardziej...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz