Życie. Strategie przetrwania

„Życie. Strategia przetrwania z Katarzyną Kazimierowską” to książka, która w dzisiejszych, trudnych czasach jest dosłownie dla każdego! Autorka, aby stworzyć ten poradnik, przeprowadziła szereg rozmów, badań i analiz ze specjalistami, abyśmy my mogli z niego wyciągnąć słuszne dla siebie samych wnioski. Autorka w książce porusza wiele życiowych tematów, które dotyczą nas każdego dnia, bez wyjątku.
Czasy, w których przyszło nam żyć, nie są łatwe, a dodatkowo w znacznym stopniu zostały skomplikowane przez pandemię Covid-19, jak również przez atak Rosji na Ukrainę, który ma miejsce tuż za naszymi wschodnimi granicami kraju. Myślę, że nie ma Polaka, który nie odczuwa związanego z tym lęku, strachu i obaw. Tempo naszego życia, nawał obowiązków i ciągły pęd za dążeniem do zysków, który stał się porządkiem dnia codziennego ma w znacznym stopniu zły wpływ na nasze życie. Autorka w książce porusza nasze codzienne problemy, z którymi się mierzymy, a które pojawiają się w naszym życiu, często nieświadomie dla nas. Najprostszy przykład, który doskonale zapamiętałam, z uwagi, że dotyczy mnie to bezsenność. Problemy z zaśnięciem, czy budzenie się w nocy i spędzanie kilku godzin wpatrzonemu w sufit, to problem, z którym mierzy się wielu. Autorka właśnie takie drobne przykłady, z naszej codzienności podkreśla, dzięki czemu sami zauważamy problem i od razu zyskujemy podpowiedzi, co należy zrobić, aby to zmienić.
Jest to bardzo wartościowy tytuł i ogromnie cieszę się, że miałam tę przyjemność go przeczytać. Bardzo serdecznie polecam wszystkim, bo jestem przekonana, że każdy z nas znajdzie temat, który dotyczy bezpośrednio jego i będzie mógł skorzystać ze wspaniałych porad i podpowiedzi! Ja jestem zachwycona i bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz książki do recenzji.

Informacje dodatkowe o Życie. Strategie przetrwania:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2024-06-19
Kategoria: Poradniki
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Zobacz opinie o książce Życie. Strategie przetrwania

Kup książkę Życie. Strategie przetrwania

Wielkie zmęczenie. Osobista historia cukrzycy
Katarzyna Kazimierowska0
Okładka ksiązki - Wielkie zmęczenie. Osobista historia cukrzycy

Na cukrzycę w Polsce choruje 3,5 miliona ludzi. Co jedenasty Polak. Osób z cukrzycą typu 1 jest 200 tysięcy - z czego 10 proc. to dzieci. A jednak nie...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz