Recenzja książki: Jeśli się odważysz

Recenzuje: booksitsmypassio

Tytuł : Jeśli się odważysz.

Autor : Maja Drożdż

Wydawnictwo Najlepsze

Data premiery : 12.09.2024r.

#współpracareklamowa

#współpracabarterowa

#współpracarecenzencka

Opis książki:

Czasami mogłoby się wydawać, że samotność jest jedynym wyjściem, aby uchronić się przed rozczarowaniem. Takiego zdania jest Nina, która pragnie odzyskać kontrolę nad własnym życiem. W ciągu paru lat utraciła zbyt wiele, by uwierzyć w szczęście. Jej wiara w ludzi zaczęła gasnąć, a jednak coś nie pozwoliło jej się poddać.

Kobieta jest gotowa sama stawić czoła przyszłości.

Lucas, samotnik z wyboru, miał tylko jeden cel w życiu - przetrwać. Najemnik niejednokrotnie spotkał się twarzą w twarz ze śmiercią, czasami nawet szedł z nią ramię w ramię, lecz poczucie humoru i grupa przyjaciół pozwalały mu zachować zdrowe zmysły.

Jeden wieczór namieszał w życiu Niny i Lucasa, bo gdy tylko ich drogi się skrzyżowały, wszystko zaczęło się komplikować. Wszelkie postanowienia słabły z każdym dniem tej przypadkowej znajomości.

Czasami miłość nie wystarcza, lecz bez niej życie jest znacznie trudniejsze.

" Nina wzbudzała we mnie uczucia, których do tej pory nie znałem, a to już zupełnie mi się nie podobało. Nie byłem na to przygotowany, jakbym dostał obuchem po głowie i próbował na nowo wszystko poskładać w sensowną całość. Tyle że przy niej wszystko nabrało innego sensu. "

Porywająca historia, która wciąga czytelnika od pierwszej strony.

Pełna emocji, skomplikowanych relacji rodzinnych, samotności, miłości i pożądania.

Wspaniała fabuła, lekkie pióro autorki oraz dobrze wykreowani bohaterowie sprawiają, że historię czyta się z zapartym tchem w oczekiwaniu na rozwój sytuacji.

Narrację mamy z perspektywy Lucasa i Niny, dzięki czemu możemy poznać myśli bohaterów i lepiej zrozumieć ich zachowanie.

Gorąco polecam.

Dziękuję autorce za zaufanie i egzemplarz recenzencki.

#książkoweimpresje #ewelabook #polskiebookstagramy #bookstagrampl #jeślisięodważysz #majadrożdż #wydawnictwonajlepsze

Tagi: romans

Kup książkę Jeśli się odważysz

Zobacz opinie o książce Jeśli się odważysz
Jeśli się odważysz
Maja Drożdż
Zawierucha
Maja Drożdż0
Okładka ksiązki - Zawierucha

Młoda kobieta porzuciła miasto, które znała od urodzenia i zmieniła swoje imię, żeby nikt nie mógł jej odnaleźć. Chciała tylko komuś pomóc, ale wtrącając...

Będę milczeć
Maja Drożdż0
Okładka ksiązki - Będę milczeć

Emily Milder pewnego dnia, gdy wraca z pracy, zostaje napadnięta. Z opresji ratuje ją tajemniczy mężczyzna, który zjawia się nagle i bez mrugnięcia okiem...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski