Będzie dobrze

Tytuł: Będzie Dobrze.

Autor : Aleksandra Kern.

Wydawnictwo Prozami

Data premiery : 18.10.2023r.

#współpracareklamowa

#współpracabarterowa

#współpracarecenzencka

Opis książki :

W życiu Eli, studentki wkraczającej w dorosłość, wszystko wydaje się tracić sens. Dziewczyna zmaga się z dziwną i nieuleczalną chorobą, której żaden lekarz nie potrafi zdiagnozować. Dni mijają, badania się mnożą, a szansa na wyleczenie tydzień po tygodniu staje się mniejsza. W tym trudnym momencie pojawia się tajemniczy chłopak, podający się za asystenta Śmierci. Oferuje dziewczynie coś, czego nikt inny nie potrafił jej dać – nadzieję. Jego obecność powoduje jednak, że granice między życiem a śmiercią zlewają się w niejasny obraz. Czy Ela zdoła uwierzyć w niewiarygodne zdolności przystojnego kolegi? Czy razem rozwiążą tajemnicę jej choroby i odnajdą drogę do uzdrowienia?

" Żeby nie było: nasza relacja jest czysto przyjacielska. Powiedziałabym nawet, że to coś w rodzaju więzi, jaką ma ze sobą rodzeństwo, gdyby nie fakt, że jetem jedynaczką i nie mam o tym pojęcia. W każdym razie tak zawsze wyobrażałam sobie posiadanie starszego brata, który, mimo że jest mega upierdliwy, troszczy się o mnie i chroni przed całym złem tego świata. "

Historia, która ukazuje jak kruche jest nasz życie i nasze zdrowie.

Główna bohaterka Ela zmaga się z chorobą, której żaden lekarz nie potrafi zdiagnozować. Zamiast być studentką, brać udział w imprezach i planować przyszłość, ona chodzi od lekarza do lekarza aby znaleźć przyczynę jej choroby.

W końcu trafia na lekarza, który kieruje ją do szpitala. Tam poznaje tajemniczego chłopaka, który przedstawia się jako

Draco - asystent Śmierci.

Czy odkryją tajemnicę choroby Eli?

Książkę czyta się bardzo szybko, lekkie pióro autorki i odrobina humoru w fabule wciąga czytelnika w historię Eli.

Autorka stworzyła historię, która może dotyczyć każdego z nas; samotność, niepewność, choroba, ból.

Fabuła jest wciągająca, dobrze dopracowana, która daje nadzieję na walkę z chorobą.

Świetny debiut, który mimo trudnego tematu jest napisany z lekkością a zakończenie historii jest wisienką na torcie.

Gratuluję tak udanego debiutu.

Gorąco polecam

Dziękuję autorce za zaufanie i egzemplarz recenzencki.

#książkoweimpresje #ewelabook #polskiebookstagramy #bookstagrampl

Informacje dodatkowe o Będzie dobrze:

Wydawnictwo: Prozami
Data wydania: 2023-10-18
Dodał/a opinię: booksitsmypassio

Zobacz opinie o książce Będzie dobrze

Kup książkę Będzie dobrze

Mój brat Feliks