Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście

Każdy z nas szuka szczęścia, jednak nie tak łatwo jest je odnaleźć. Bo czy szczęście to nie doświadczanie niczego złego, otóż Arthur C. Brooks i Oprah Winfrey pokazują że nie koniecznie. Życie składa się z dobrych i złych chwil i gdyby nie było tych drugich to nie docenialibyśmy tego co jest dobre. W książce tej znajdziesz odpowiedź na to co tak naprawdę czyni człowieka szczęśliwym, muszę przyznać że jest to dokładnie to nad czym pracuję z moimi pacjentami, którzy do mnie przychodzą. Nasze emocje są sygnałem tego co dzieje się w naszym życiu, natomiast to jak na nie zareagujemy zależy od nas i to nad tym możemy pracować. Książka ta pokazuje, że tak naprawdę posiadamy wszystko co jest do szczęścia potrzebne, tylko do tej pory tego nie docenialiśmy. Szczęście nie jest rezultatem zewnętrznych okoliczności, tylko tego jak sami patrzymy na życie, a aby się dowiedzieć jak to robić warto jest sięgnąć po tę książkę.

Informacje dodatkowe o Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2024-02-15
Kategoria: Psychologia
Dodał/a opinię: Diana Wiszniewska

Tagi: psychologia

Zobacz opinie o książce Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście

Kup książkę Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska