Zła mamusia

Sara jest piękną i bogatą kobietą, która ma wszystko.  Do szczęścia brakuje jej jedynie dziecka. Kiedy w zatłoczonym centrum handlowym spotyka ciężarną Kim, która rozmawia przez telefon i ignoruje swoje dzieci posuwa się do czegoś okropnego. Otóż porywa najstarszą dziewczynkę.
Niestety mała Tonya nie jest córką, o której marzyła Sara.

"Zła mamusia" to świetny debiut.  Jestem zachwycona.  To niesamowity thriller psychologiczny,  na który czekałam.  Autorka wymyśliła znakomitą fabułę, ciekawych bohaterów. Autorka ma lekkie pióro i zaintrygowała mnie tą historią już od pierwszej strony.  Na dodatek trzymała mnie w napięciu i niepewności do samego końca.  Jest to lektura pełna emocji. Historia o kobiecie, która ma wszystko oprócz dziecka. Zdesperowana porywa z galerii dziecko innej kobiety. Ciężarna matka przeżywa koszmar, gdy traci córkę nie widzi sensu życia.  Porwana dziewczynka pamięta swoją matkę i daje w kość porywaczce.
Jeśli jesteście ciekawi jak zakończy się ta historia to koniecznie przeczytajcie.
Poznacie tę historię z perspektywy matki i porywaczki. Przerażająca,  hipnotyzująca i wciągająca od pierwszej strony historia, od której nie mogłam oderwać się ani przez chwilę.
Rewelacja!
Długo nie zapomnę o tej historii.

Informacje dodatkowe o Zła mamusia:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-04-27
ISBN: 9788381959438
Tytuł oryginału: Call Me Mummy
Dodał/a opinię: brunettebooks

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Zła mamusia

Kup książkę Zła mamusia

Nikt nie lubi bić osoby, którą kocha. Nie bez powodu nazywa się to trudną miłością.

Głupota jest zakorzeniona w sercu dziecka, ale bicz dyscypliny ją wypleni.

Pani do sprzątania
Tina Baker0
Okładka ksiązki - Pani do sprzątania

Maria to dobry człowiek i dobra sprzątaczka. Sprząta dla Elsie, uroczej staruszki, która traci pamięć i ma okropnego męża. Sprząta dla Briana, sympatycznego...

Ostre małe cięcia
Tina Baker0
Okładka ksiązki - Ostre małe cięcia

Koszmar budzi Debs. Zostawia dzieci w swoich łóżkach i schodzi na dół. W jej kuchni jest mężczyzna trzymający nóż. Ale to nie intruz. To jej mąż, Marc...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska