Mecenas

Tom 1 cyklu Miłosny kodeks

Zakładniczka i porywacz gwarantuje moc emocji wraz z dynamicznymi wydarzeniami sprawiającymi wiele zaskakujacych momentów.Sięgając po tę książkę przygotujcie się na duża dawkę humoru,ponieważ nasza bohaterka jest krnąbrną dziewczyną nie pozwalająca sobą manipulować.Czym bardziej poznajemy bohaterów,tym bardziej chcemy ich więcej.Szaleństwo czynów oraz nieprzemyślane zachowanie sprawiają,że oboje działają na siebie jak płachta na byka.Nawzajem doprowadzają siebie do czerwoności,dzięki temu podczas czytania świetnie się bawiłam.
Autorka rozbudowuje fabule o spotkania i zabawę Ady z przyjaciółkami,niewyjaśniona jej przeszłość,relacje z ukochana babcia,narzeczonego pragnącego zdobyć na nowo narzeczoną oraz ciemne interesy Aleksandra.Łącząc to wszystko jest gwarancja,że zapomina sie o całym świecie gdy sięgniemy po tą książkę.
Bardzo zaskoczyła mnie powody działania mężczyzny.Od początku go polubiłam,a czym bliżej końca lektury tracił w moich oczach.
Pragnę,abym w kolejnym tomie Aleksandra pokochała za jego determinację i odkręcenie wszystkich przykrości wobec Ady.Czy to się uda?Tego z pewnością dowiemy się w drugim tomie,który będzie miał premierę 31 maja!!Już nie mogę się doczekać.
Z tymi bohaterami nie da sie nudzić!Rozśmieszają,uzalezniaja i powodują ze chce sie ich wiecej.

Bardzo polecam sięgnięcie po książkę i przeżycia wraz z nimi niezapomnianych chwil.

Informacje dodatkowe o Mecenas:

Wydawnictwo: Illuminatio