Love, Pamela

Książka, którą chciałam przeczytać dla potwierdzenia lub obalenia mitu. Z absolutnej ciekawości, jak i z sentymentu dla przypomnienia osoby, która olśniewała świat w bikini i w lateksie. Lata temu, specjalnie dla niej, poszłam do kina na film „Żyleta”; i chociaż uznałam, że nie jest to obraz do zapamiętania, a raczej kadry w stylu „zabili go i uciekł” uroda Pameli olśniewała, nawet jeśli była spreparowana dla potrzeb show.

Cały czas szukałam magnetyzmu seksownej kobiety, niestety otrzymywałam zwykłą, troszkę nudnawą opowieść i tu proszę o rozgraniczenie dotyczące treści i sposobu przekazania. Historię snuje osoba, która nie została w żaden sposób przygotowana do roli autorki książki, Pam tka opowieść jak monolog, który opowiada, siedząc nad basenem z drinkiem, koleżankom.

Z jednej strony pusta blondynka (tak ukazywana i na to się godzi), z drugiej świadoma, empatyczna osoba. Niestety, ta pierwsza z reguły wygrywa i nikt z nas raczej nie powie o niej nic w kontekście osiągnięć na rzecz polepszenia bytu zwierząt, o które bardzo się troszczy.

Jej życie to kalejdoskop imprez, mężów, kochanków i używek. W tym wszystkim dzieci, uwielbiani synowie, dba o nich, jest czułą matką, dobrą córką i siostrą - tak opisuje swoje relacje z bliskimi.

Miła czytanka, bez wzlotów i refleksji. Cieszę się, że się na nią zdecydowałam, nie zaskoczyła mnie i niczego nie wniosła. Potwierdziła wcześniejsze zdanie o sex bombie lat 90 – tych.

empikgo #reklama

Kup książkę Love, Pamela

Gwiazda
Pamela Anderson 0
Okładka ksiązki - Gwiazda

Esther Wood Leigh, 22-latka pochodząca z małej mieściny na Florydzie jest piękną, zgrabną i wysportowana dziewczyną. Pracuje na dwóch posadach, żeby zarobić...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska