Love, Pamela

Czy jest tutaj ktoś, kto nie słyszał o Pameli Anderson?🤔
Najczęściej kojarzona jest jako ikona seksapilu i kultowego serialu "Słoneczny patrol" emitowanego w latach 80/90-tych. Odbierana była jako piękna, pusta blondynka z wielkim biustem, niemająca nic do przekazania oprócz swojego seksapilu. Po tej książce zmienicie zdanie totalnie o tej osobie. Nie raz Was zaskoczy swoimi zwierzeniami i szczerością.
Bo czy chociażby wiedzieliście ,że Pamela lubiła chodzić po muzeach, galeriach sztuki? Albo, że pomagała i ratowała zwierzęta jako wolontariuszka, wspierała działalność organizacyjną pomagającą uchodźcom? Właśnie tak, tym się zajmowała na co dzień. Niestety o tym w telewizji lub w gazetach nie mówiono, jedynie nagłaśniane były sprawy jej związków lub afer w których brała udział, bo takie newsy lepiej się sprzedają.
Książka rozpoczyna się od beztroskiego, chociaż trudnego dzieciństwa aktorki, po pierwszy kontakt seksualny, jej małżeństwa, przyjście na świat jej dwóch synów, oraz życie teraźniejsze, czym obecnie się zajmuje. Pamela jak sama pisze, jest spełnioną kobietą i dumną matką. To bardzo oczytana osoba, z artystyczną i poetycką duszą, co ukazuje napisana przez nią autobiografia, przeplata wierszami samej autorki.
Mam niedosyt, bo chciałabym jeszcze bardziej poznać Pamelę, przeczytać o jej historiach w bardziej szczegółowy sposób. Autorka swoją autobiografię przedstawiła bardziej w formie pamiętnika, w którym zapisywała krótkie anegdotki z życia gwiazdy. Ja liczyłam na bardziej szczegółowe i obszerniejsze opisy historii z jej życia, bo nie chodzi mi o jakieś doszukiwanie się sensacji, ale opowiedzenia o danym zdarzeniu więcej niż w kilku zdaniach. Pamela nie miała skrupułów nawiązania do najtrudniejszych momentów swoje życia, a pokazała ona swoje całe życie bez żadnej cenzury.
Niestety w trakcie czytania miałam wrażenie, że była też ona trochę chaotycznie napisana, jakby chciała ona przenieść milion myśli na papier, aby niczego nie przeoczyć. No i brakowało mi tutaj najbardziej zdjęć, wielka szkoda, że nie została zamieszczona ani jedna fotografia, chociażby z dzieciństwa autorki.

Informacje dodatkowe o Love, Pamela:

Kup książkę Love, Pamela

Gwiazda
Pamela Anderson 0
Okładka ksiązki - Gwiazda

Esther Wood Leigh, 22-latka pochodząca z małej mieściny na Florydzie jest piękną, zgrabną i wysportowana dziewczyną. Pracuje na dwóch posadach, żeby zarobić...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska