Jej wszystkie życia

W końcu thriller, który można thrillerem nazwać po przeczytaniu treści bo ostatnio tym mianem zaczęto określać kryminały.

Deven musi zidentyfikować ciało swojej siostry.

Kobieta uparcie twierdzi, że to nie ona.

Jaka jest prawda?

Wypiera to ze swojej świadomości nie mogąc się pogodzić ze stratą czy może ma rację?

Kobieta postanawia dociec prawdy i udowodnić, że to nie Kennedy leży na stole sekcyjnym.

Podczas jej własnego śledztwa wychodzą na jaw różne fakty, które Kennedy trzymała w tajemnicy.

Zdaje się, że siostra kompletnie jej nie znała i teraz postanawia dociec, co się stało i dlaczego niczego wcześniej nie zauważyła.

Plątanina kłamstw i intryg rozszerza się coraz bardziej.

Bardzo szybko i z zaciekawieniem czytałam tę pozycję, akcja wzrastała dynamicznie cały czas.

Nie było momentów, które by zaczęły się dłużyc chociaż przyznam, że czasem trzeba się skupić by się nie pogubić w tych zawiłościach.

Fajny pomysł na fabułę, nadałaby się spokojnie do adaptacji filmowej.

Jedyne czego mogę się przyczepić, to główna bohaterka jest troszkę nijaka, bez charakteru a jednocześnie egoistyczna.

A no i wydaje się być rasistką chociaż sama jest ciemniejszej karnacji.

Mam wrażenie, że chce, by wszystko kręciło się wokół niej a gdy tak się nie dzieje, pakuje się w centrum wydarzeń.

Czasami bohaterka gubi się już, co jest prawdą a co fikcją.

Trudno jej się dziwić.

Wyjaśnienia przychodzą dopiero pod sam koniec, chociaż ja już nieco wcześniej wyłapałam, w czym rzecz i składając kawałki układanki poprawnie wydedukowałam kto jest kim i po co.

Dawno nie trafiłam na intrygujący thriller, przyjemnie spędziłam z nim czas i pierwszy raz czytałam twórczość autorki więc jestem miło zaskoczona jej style pisania.

Informacje dodatkowe o Jej wszystkie życia:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2024-04-10
Tytuł oryginału: Behind Her Lives
Dodał/a opinię: Bookszonki

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Jej wszystkie życia

Kup książkę Jej wszystkie życia

Księga zaklęć