Fatalne pragnienie

Tytuł : Fatalne Pragnienie

Autor : Dominika Szrejder

Data premiery : 10 październik 2023

Opis książki:

Okrutna prawda skłania Andżelikę do zakończenia przyjaźni z Czarkiem. Mężczyzna od dawna był szaleńczo zakochany w kobiecie, dlatego wytrwale walczy o odzyskanie jej zaufania.

Ona z kolei, jest zmuszona po raz kolejny stawić czoła głębokiej depresji, w czym pomóc ma jej poznana w szpitalu psychoterapeutka - Jowita Olbrych. Jedna z uprowadzonych kobiet - Oksana Szewczenko zaprzyjaźnia się z Andżeliką i wspólnymi siłami starają się zapomnieć o piekle, jakie zgotowali im handlarze żywym towarem. Ukrainka z czasem zaczyna podejrzewać męża o zdradę, natomiast w życiu Cezarego pojawia się tajemnicza Monika, za której sprawą do Andżeliki dociera, że przez lata i ciąg przykrych doświadczeń toczyła zaciętą walkę z przeznaczeniem.

Czy pragnienie okaże się silniejsze od rozumu i podejrzeń?

"- Czarek - Jesteś moim najlepszym przyjacielem, ale musisz wiedzieć, że ja nigdy nie pokocham cię w sposób, na który z pewnością zasługujesz.

- Wcale od ciebie tego nie oczekuję.

Pozwól mi jedynie być przy tobie, jako twój przyjaciel. Zawsze będziesz dla mnie najważniejsza i cokolwiek by się nie działo, wiedz, że możesz na mnie liczyć.

Na dobre i na złe.''

Drugi tom #naznaczeniprzezlos opowiada o próbie radzenia sobie z traumą po porwaniu. Wszystko wskazuje na to, że Andżelika i Oksana po wspólnej sesji z psychoterapeutką zaczynają powoli wracać do normalności. Ale żeby żyć trzeba wrócić do traumatycznych przeżyć i zmierzyć się z demonami przeszłości.

Andżelika podczas jednych z sesji psychologicznych uświadamia sobie swoje uczucia względem Czarka. Jest gotowa, aby powiedzieć mu o swoich uczuciach, kiedy przyjeżdża do niego, okazuje się że Czarek nie jest sam, postanowił ułożyć sobie życie z Moniką. Czy Andżelika poradzi sobie z kolejnymi bliznami, kiedy miłość znów ją zawiodła? Kim jest Monika i jakie są jej prawdziwe intencje? Czy Czarek i Andżelika będą razem?

Czy Oksana pozostanie szczęśliwa we własnym małżeństwie? Czy może jej mąż podczas jej nieobecności układał sobie życie?

Na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi w tej historii, a nawet więcej. Sami się przekonajcie. Koniecznie przeczytajcie " Fatalny Zakład" aby być na bieżąco z drugim tomem. Gorąco polecam " Fatalne Pragnienie" i czekam na kontynuację.

#książkoweimpresje

Informacje dodatkowe o Fatalne pragnienie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-10-10
Tytuł oryginału: Fatalne pragnienie
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: booksitsmypassio

Tagi: romans literatura obyczajowa

Zobacz opinie o książce Fatalne pragnienie

Kup książkę Fatalne pragnienie

Fatalny zakład
Dominika Szrejder0
Okładka ksiązki - Fatalny zakład

Andżelika i Cezary są parą najlepszych przyjaciół. Żyją w związku bez zobowiązań do czasu, aż jedno z nich zaczyna czuć coś więcej. Kobieta ma za sobą...

Fatalna zagrywka
Dominika Szrejder0
Okładka ksiązki - Fatalna zagrywka

Tym razem podążymy śladami Oksany i Olgierda Szewczenko. Wkroczymy w świat, w którym noc i dzień niepostrzeżenie zaczynają zlewać się w jedną całość. Zabójstwa...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska