Dziewczyna z biblioteki

Tom 1 cyklu Bliźniaczki Clark

„W moim brzuchu latały wściekłe motyle, a jednocześnie w głowie wyły wszystkie alarmy ostrzegawcze. Nie powinnam się na to zgadzać, a najgorsze było, to, że doskonale o tym wiedziałam, a mimo to nie umiałam nic z tym zrobić”

W tej części serii #bliźniaczkiclark poznajemy Lexi i trzeba dziewczynie przyznać, że jest totalną córką swoich rodziców. Śliczna, filigranowa brunetka, równie seksowna i zadziorna co Olivia Clark, a zarazem mocna w gębie i pewna siebie jak Dylan Clark.

Z pozoru zwykła studentka, ale z niewiadomych powodów Nico Carter, gwiazda tutejszej drużyny futbolowej, seksowne ciacho o wielkim gorącym ciele, nie może przejść obok niej obojętnie. Ich początkowe przekomarzanie się szybko staje się niezrozumiałą, dla obojga fascynacją, która powolutku wymyka się im z pod kontroli, burząc ich założenia, plany, a nawet dotychczasowe uprzedzenia. Ich rozmowy, kłótnie, ale też iskra, która rozpala się, jak tylko są w pobliżu, powoduje zamieszanie w ich dotychczas, poukładanych, oczywiście na swój sposób życiach.

Jednak  wszystko się zmienia, gdy okazuje się, co można zrobić dla drugiej osoby i jak daleko się posunąć, by zaspokoić głód wywołany nieznanymi lub niepowołanymi uczuciami. Przy tej książce nie sposób się dobrze nie bawić. Powolne podchodzenie do siebie Lexi i Nico, potem ich docieranie się totalnie skradło moje serce.

Te ich przepychanki słowne, dialogi, a także ta fizyczna strona ich relacji, zostało świetnie przedstawiona przez autorkę, a już te najgorętsze sceny, hooot, tak opisane, że nie jedną osobę na pewno przyprawią o rumieńce.

No i ku mojej uciesze, nie zabrakło Olivii i Dylana Clark, bez których ta historia nie miałby tego swoistego stylu i charakteru. Tych dwoje, jako rodzice, to świetnie przedstawiona - mama „kumpela” i ojciec typu „będę strzelał do każdych spodni w pobliżu moich córek”! :-)))

Tatuś idealny w swojej roli i jak też będziecie mogli się przekonać, totalnie skuteczny -na szczęście! No i siostra bliźniaczki Lexi - Lee, kolorowy ptak rodziny Clark, którą mam nadzieję, wkrótce poznać w drugiej części tej serii.

Reasumując - będzie wesoło i komicznie, namiętnie i gorąco, ale też emocjonująco, a nawet niebezpiecznie.

Iga Daniszewska brawo Ty! Uwielbiam Twój styl i to jak Twoje historie potrafią totalnie pochłonąć czytelnika!

Gorąco polecam !!!

Informacje dodatkowe o Dziewczyna z biblioteki:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-07-13
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: #Iga Daniszewska #dziewczyna z biblioteki #Bliźniaczki Clark #wydawnictwoniezwykłe

Zobacz opinie o książce Dziewczyna z biblioteki

Kup książkę Dziewczyna z biblioteki

Może nie byłem tak genialny jak ona, żeby zaliczyć pięć lat w trzy, ale nie zmieniało to faktu, że miałem stypendium naukowe, na które ciężko pracowałem.

Wolałabym sobie odrąbać rękę, niż żeby pomyślał, że jestem taką samą dziewczyną jak wszystkie inne, które dostawały świra w jego obecności.

Tylko na chwilę
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Tylko na chwilę

Romans bez zobowiązań i zakazany związek z szefem!Gdy po śmierci ojca, znanego senatora, dziewiętnastoletnia Lauren Sanders stała się posiadaczką dowodów...

Campbell Hill
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Campbell Hill

Maxton to przystojny agent nieruchomości, który przez jednorazowy wybryk, po stracie firmy, zostaje wysłany przez rodziców na wieś, do domu po zmarłej...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska