Życie po śmierci

Co się czuje umierając? I co się dzieje potem? Dokąd idziemy?
Życie po śmierci to książka, która oddramatyzowuje pojęcie śmierci. Neville Randall przestudiował ponad pięćset rozmów przeprowadzonych przez dwoje psychiatrów, Betty Green i George`a Woodsa z tymi, którzy przeszli na drugą stronę, by stworzyć to zdumiewające kompendium życia w niebie.

Czy śmierć jest czymś ostatecznym? Nie, i to właśnie udowadnia ta książka. Na podstawie tysięcy porównanych rozmów z osobami, które są już po tamtej, piękniejszej stronie, wybrano kilkadziesiąt tych, które pozwolą uwierzyć. Znajdziemy tam wiele przypadków, które potrafią przekonać, że coś jednak nas czeka po śmierci i to bez względu na wyznanie. Ta książka stoi ponad podziałami religijnymi, a wszyscy, którzy są już po tamtej stronie są ze sobą zgodni, że liczy się tylko serce. Inaczej życie nie miałoby sensu.

Informacje dodatkowe o Życie po śmierci :

Wydawnictwo: Studio Emka
Data wydania: 1996 (data przybliżona)
Kategoria: Psychologia
ISBN: 83-85881-35-2
Tytuł oryginału: Life after death
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Dariusz Bakalarz

Tagi: Horoskop sennik

Kup książkę Życie po śmierci

Życie po śmierci - opinie o książce

Opis na okładce z dumą twierdzi, że: „ta książka obala wszystkie mity o naszej śmiertelności” – nie muszę mówić, że nie przedstawiono ŻADNYCH dowodów? A nie przepraszam… dowodami są taśmy z seansów psychologa Georg’a Woods’a i jego asystentki Betty Green biegających do Leslie Flinta, które ten przeprowadzał po ciemku.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski