Na weselu w Kanie Galilejskiej jest Maryja, jest Jezus, są Jego uczniowie. Jest ludzka radość i jest smutek, wynikający z niezręcznej sytuacji – braku wina. W Kanie jest też pierwszy znak – cud Jezusa, niejako wymuszony przez Maryję. I jest to typowy obraz naszego codziennego życia. Nasza Kana – to nasze małe przyjemności, radości, wesela, ale również trud, braki, smutek, cierpienie. W naszej Kanie jest Jezus i Maryja.

Daniela Del Gaudio zabiera czytelników w wyjątkową podróż przez pięć kontynentów śladem objawień maryjnych. Podąża śladem tych, którym było dane zobaczyć Maryję. Barwnie kreśli tło każdego spotkania z Matką Boską, starannie przybliża towarzyszące im emocje, szczegółowo odwzorowuje realia epoki.

Daniela Del Gaudio - włoska zakonnica, członkini Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Immacolatine. Jest wykładowcą teologii dogmatycznej w Instytucie Nauk Teologicznych w Benevento, związana z Papieskim Uniwersytetem Antonianum.

Informacje dodatkowe o Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie. Objawienia maryjne od starożytności po czasy współczesne:

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Qualunque cosa vi dica,fatela. Il significato delle apparizioni mariane nella storia e nella teologia.
Język oryginału: włoski
Tłumaczenie: Marek Chojnacki

Kup książkę Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie. Objawienia maryjne od starożytności po czasy współczesne

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski