reklama

Zranieni w dzieciństwie. Jak rozpoznać i uleczyć matczyną lub ojcowską ranę

Zostań swoim własnym, najlepszym na świecie rodzicem

O trudnej relacji, jaka łączy nas dorosłych z nami dziećmi i z naszymi matkami, napisano mnóstwo książek. Wiele z nich jednak ignoruje rolę, jaką w naszym życiu odegrał ojciec. Sylwia Kocoń podchodzi do tematu kompleksowo. Przyglądając się relacjom w rodzinach naszego dzieciństwa, trójkątowi ja - matka - ojciec, zwraca uwagę na to, jakie rany wówczas w nas powstały. Nie tylko rany matczyne, ale także ojcowskie.

Autorka wyjaśnia, jak powstają w nas te rany, skąd się biorą i jak - niezagojone - wpływają na nasze dorosłe życie. Następnie podpowiada, jak możemy samodzielnie wypełnić pustą przestrzeń, jaką w nas pozostawiły. Poradnik, który trzymasz w ręku, oczywiście nie zastąpi terapii, może jednak pomóc Ci świadomie i w bezpieczny sposób powrócić do trudnych chwil z przeszłości, odczytać je na nowo i wyjść z pułapki życia sterowanego zadaną w dzieciństwie raną.

Informacje dodatkowe o Zranieni w dzieciństwie. Jak rozpoznać i uleczyć matczyną lub ojcowską ranę:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2023-06-02
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Zranieni w dzieciństwie. Jak rozpoznać i uleczyć matczyną lub ojcowską ranę

Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze
Sylwia Kocoń0
Okładka ksiązki - Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze

Być może także Twoje życie przypomina groteskową ucztę. Siedzisz za obficie zastawionym stołem, widzisz piętrzące się pyszności i czujesz ich zapach. Odczuwasz...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung