Zdrowe odżywianie i jego sekrety

W jaki sposób odpowiedni dobór produktów żywieniowych i medycyna niekonwencjonalna może polepszyć Twoje zdrowie?

Jeśli należysz do grupy ludzi, którzy nie znoszą lekarzy i środków farmakologicznych, jeśli zależy Ci na zdrowiu i cenisz sobie niekonwencjonalna medycyne i alternatywne podejscie do lecznictwa, czytaj dalej, a będziesz mógł poznać sekret, czym jest naprawdę zdrowe odżywianie.

Czy chciałbyś dowiedzieć się na czym polegają nowoczesne zasady niekonwencjonalnej diagnostyki i leczenia? A co byś powiedział, gdybyś mógł poznać przyczynę niemalże wszystkich naszych schorzeń po 40 roku życia oraz dowiedział się jak można temu zapobiec już w młodości?

Jedzenie jest nałogiem

Czy wiesz dlaczego jedzenie jest nałogiem dla większości ludzi? Nałogiem? Dziwne, nieprawdaż? A co byś powiedział, gdybyś poznał te przyczyny i na ich podstawie potrafił prawidłowo ustawić ilość, wartość i zestaw mieszanki paliwowej dla Twojego organizmu?

Jeśli wiesz co to jest głodówka zdrowotna, to nie będę musiał Cię przekonywać, że był to jeden z najlepszych wynalazków XX wieku. Tak, zwykła, krótka, regularna głodówka lecznicza na wodzie destylowanej lub z odwróconej osmozy.

"Myślę, że najlepszym wynalazkiem ubiegłego stulecia jest odnalezienie możliwości odmłodzić samego siebie fizycznie, umysłowo i duchowo za pomocą racjonalnej głodówki zdrowotnej"

- dr Pol S. Bregg - wybitny amerykański naukowiec, fizjoterapeuta

Oczywiście głodówka to tylko jedna z wielu form naturalnego leczenia, o której chcę Ci powiedzieć. Możesz bowiem poznać znacznie więcej, jeśli medycyna niekonwencjonalna nie jest dla Ciebie tematem tabu.

Czy wiesz jakich produktów nie "mieszać" ze sobą, a jakich najlepiej nie spożywać wcale?

Poznaj podstawy prawidłowego żywienia

Czy wiesz, że schabowy z ziemniakami, tradycyjna polska potrawa, jest złym połączeniem białka z węglowodanami i tłuszczem zwierzęcym? A bigos - dobrym?

UWAGA! Przyczyny niemalże wszystkich chorób w starszym wieku są jednakowe (za wyjątkiem wypadkowych). Choroby degeneracyjne, takie jak rak, choroby serca, choroby reumatyczne, krążeniowe, choroba Alzheimera nie tworzą odrębnych schorzeń. Takie choroby stanowią rozmaite przejawy, modyfikowane przez geny, zatrucia organizmu w wyniku nieprawidłowego łączenia pokarmów.

(oraz zakaźnych) schorzeń musisz przestrzegać porad lekarza rodzinnego).

"Mając ten poradnik i stosując jego zalecenia co do rodzaju spożywanego pokarmu, jego łączenia, oczyszczania organizmu, terapii przeciw pasożytniczej i krótkoterminowej głodówki zdrowotnej możesz osiągnąc idealne zdrowie, oparte na miłości Pana Boga i szczęściu rodzinnym.

Korzystając z reguł, metod, receptur i porad w nim zawartych mogą Państwo zapobiegać różnego rodzaju schorzeniom i osiągnąć niemalże idealne zdrowie. "

- Wiera Chmielewska, lek. med. Irydolog-homeopata z 20 letnim stażem, współautorka publikacji

Często odwiedzasz lekarza i przyjmujesz leki. Obawiasz się porzucić dotychczasowe metody kuracji. Prawidłowo - nigdy w takim przypadku nie należy nagle rezygnować z konwencjonalnego leczenia. Są jednak metody wspierające medycynę tradycyjną, które z czasem mogą przejąć nadrzędną rolę. I właśnie o tym piszę.

Jeżeli masz poważne problemy zdrowotne, jeśli odczuwasz jakiekolwiek dolegliwości, jeżeli zauważyłeś początki starzenia, poradnik "Zdrowe odżywianie i jego sekrety" jest dla Ciebie.

Informacje dodatkowe o Zdrowe odżywianie i jego sekrety:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2008-05-08
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Zdrowe odżywianie i jego sekrety

Dieta surowa, która jest... smaczna!
Sergey Karpov0
Okładka ksiązki - Dieta surowa, która jest... smaczna!

zdrowy, ponieważ zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, głoacute;wnie linolowy i linolenowy, niezbędne do prawidłowego rozwoju człowieka. Kukurydza jest...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska