MOŻESZ STAĆ SIĘ TYM, KIM CHCESZ!

Nie jesteś niewolnikiem zastanych układów - to nasz sposób myślenia i wzorce zapisane w podświadomości warunkują jakość naszego życia. Dr Murphy uczy, jak skutecznie wpływać na podświadomość i zastępować szkodliwe przekonania wzorcami prowadzącymi do sukcesu. Radzi, jak przezwyciężyć trudności i uzyskać realny dobrobyt, czerpiąc m.in. z twórczych sił umysłu.

Informacje dodatkowe o Zdobądź bogactwo i odnieś sukces. Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2023-07-25
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Create Wealth and Success

Kup książkę Zdobądź bogactwo i odnieś sukces. Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości

Zdobądź bogactwo i odnieś sukces. Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości - opinie o książce

Avatar użytkownika - brave_book
brave_book
Przeczytane:2024-01-08, Ocena: 5, Przeczytałem,
"Zdobądź bogactwo i odnieś sukces" to tytuł, który sugeruje, że jego treść będzie się skupiać na sprawach materialnych, finansowych, zawodowych, na pieniądzach. To również znajdziemy w tej książce, ale wcale nie w takiej wielkiej dawce.
Ta książka oferuje o wiele więcej ?

Niektórzy postrzegają ubóstwo jako cnotę, zwłaszcza wśród wyznawców katolicyzmu spotykałam się z takim stwierdzeniem. Że chęć zdobycia bogactwa to diabelskie zakusy, a gdy ktoś ma dużo pieniędzy to pomogły mu je zdobyć siły nieczyste ? autor skutecznie rozprawia się z takim myśleniem.

Ponadto wskazuje, że mamy prawo do wielkich pragnień i marzeń i leżą one w naszym zasięgu, jeśli odpowiednio się postaramy ?
Poświęcono też sporo miejsca na opisanie woli, wyobraźni, sile decyzji - bardzo mnie te tematy interesują i myślę, że dla wielu znajdzie się tam sporo cennych wskazówek.

Autor pisał tu moim zdaniem ciekawie na wiele tematów życiowych, na tematy, które dotyczą każdego człowieka, sukces to nie tylko pieniądze, nie każdy potrzebuje bogactwa do szczęścia. Tu w recenzji nie wybrzmiewa to z należytą głębią, ale chcę po prostu nakreślić co można znaleźć w tej książce ?

Może pamiętacie, że poprzedni tom tej serii niezbyt mi się spodobał i miałam obawy co do tego. Tu też się pojawiały nawiązania do Biblii, aczkolwiek miałam wrażenie, że nie były już tak nachalne (albo tom 1 dobrze mnie przygotował na kolejne ?) i naprawdę dobrze czytało mi się tę książkę.

Bardzo mi się spodobała, zaznaczyłam sobie trochę fragmentów, wiele z nich było inspirujących, skłoniło mnie do refleksji. A nawet jeśli nie uzyskałam konkretnych odpowiedzi na pewne aspekty, to otrzymałam kierunek, w jakim mogę podążać.

Avatar użytkownika - Sabrina
Sabrina
Przeczytane:2021-01-24, Ocena: 4, Przeczytałem,
Potęga podświadomości
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Potęga podświadomości

Nowe wydanie kultowej książki uzupełnione nigdy niepublikowanymi komentarzami autora. Naucz się korzystać z potęgi podświadomości! Czy wiesz, że procesy...

Wykorzystaj potęgę podświadomości w pracy
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Wykorzystaj potęgę podświadomości w pracy

Jak zaangażować podświadomy umysł w rozwój kariery zawodowej\r\n\r\nMOŻESZ STAĆ SIĘ TYM, KIM CHCESZ\r\n \r\nNowe dzieło J. Murphy’ego, autora bestsellerowej...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;