reklama

Zarządzanie przechowywaniem danych w sieci

W wielu organizacjach wydatki związane z przechowywaniem danych to znaczna część budżetu przeznaczonego na informatykę. Sytuacji tej nie zmienia ciągły spadek cen nośników. Co więc jest tego powodem? W większości przypadków brak odpowiednich narzędzi lub umiejętności wśród personelu, bezkrytyczna wiara w slogany reklamowe producentów pamięci masowych i ograniczenia stawiane przez współczesną technologię. Prawdziwa infrastruktura pamięciowa -- zdefiniowana przez odpowiedni sposób zarządzania i działania -- w większości firm i organizacji nadal pozostaje nieosiągalnym ideałem. Lektura książki "Zarządzanie przechowywaniem danych w sieci" pozwoli Ci uniknąć wielu błędów powstających podczas projektowania i wykorzystywania infrastruktury pamięciowej dla organizacji. Znajdziesz w niej obiektywny i interesujący przegląd współczesnych technologii, możliwości ich wykorzystania przedstawione z punktu widzenia użytkownika oraz wskazówki pozwalające rozwiązać dwa najistotniejsze zagadnienia związane z pamięciami masowymi -- dostarczanie pamięci aplikacjom oraz ochronę danych przed uszkodzeniem lub utratą. Dzięki książce nauczysz się oceniać oferowane produkty i wybierać tylko te, które przynoszą faktyczne korzyści. Dowiesz się, jak uzyskać maksymalną wydajność pamięci masowej przy minimalnych nakładach finansowych. Mit eksplozji danych Sieci Fibre Channel Technologia IP SAN Dobór optymalnej infrastruktury pamięci masowej Sposoby zarządzania pamięcią masową Zabezpieczanie danych przed utratą i uszkodzeniem Jeśli chcesz zaprojektować efektywną, zarówno pod względem wydajności, jak i kosztów, infrastrukturę pamięci masowej i potrzebujesz przy tym kompetentnej porady -- wybierz tę książkę.

Informacje dodatkowe o Zarządzanie przechowywaniem danych w sieci:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: b.d
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 83-7361-457-5

Kup książkę Zarządzanie przechowywaniem danych w sieci

Zarządzanie przechowywaniem danych w sieci - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung