Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3

Nauka jest super!

Ludzie są różni — jedni grubsi, inni chudsi, jedni bardzo wysocy, inni bardzo niscy. Jedni wolą pisać, inni czytać, a są tacy, którzy kochają rysować. Tych przedmiotów, które lubimy, jest nam się łatwiej uczyć. Z innymi czasem bywa trudniej. Nic się nie martw, razem coś na to poradzimy.

Kolorowy, pełen ciekawych zadań zeszyt ćwiczeń pomoże Ci lepiej nauczyć się tych rzeczy, które wymagają więcej Twojej uwagi. Usiądź zatem wygodnie, użyj kredek i flamastrów i z otwartą głową zacznij pięknie rysować, rozwiązywać zadania matematyczne, pisać, czytać i bawić się w szkołę. Taka nauka to sama radość.

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, kl. 1 – 3 to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, jakie uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Informacje dodatkowe o Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014-10-11
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1-3 - opinie o książce

Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Część 2
Jolanta Pańczyk0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Część 2

Komputery już dawno przestały pojawiać się wyłącznie w książkach i filmach fantastyczno-naukowych. Dziś są wszędzie -- w domach, szkołach i biurach. Korzystają...

Jolanta Pańczyk0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org

Numer dopuszczenia: MEN 566/2012 Zaradny gimnazjalista z komputera korzysta Komputer już dawno przestał być dla Ciebie zagadką. Bez problemu go...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski