reklama

Zaczekaj na to

Rewelacyjny romans legendarnej Mariany Zapaty!

Diana Casillas myślała, że po wszystkim, co przeżyła, nic nie może jej zaskoczyć, a jednak się myliła. Kiedy pod jej domem dochodzi do bójki, kobieta wbrew rozsądkowi decyduje się ruszyć nieznajomemu na ratunek, mimo że ma dwóch małych chłopców pod opieką.

Okazuje się, że mężczyzna jest bratem jej bardzo niemiłego sąsiada, który na jej poświęcenie reaguje tylko nieprzyjemnymi odzywkami.

Jednak nie ma pojęcia, na jaką twardą sztukę trafił. W końcu mimo młodego wieku Diana, musiała szybko zostać matką dla dwójki dzieci swojego brata i to w najgorszych możliwych okolicznościach. Jakby tego było mało, mieszka z nimi również ich wielki pies.

Dla niej nic nie jest trudne. Nawet rozmowa ze złośliwym, chociaż bardzo seksownym sąsiadem.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Zaczekaj na to:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-08-10
ISBN: 9788383208268
Tytuł oryginału: Wait for It
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Małgorzata Gajda

Tagi: Grumpy age gap sunshine friends to lovers Różnica wieku

Kup książkę Zaczekaj na to

Zaczekaj na to - opinie o książce

Diana, wyprowadzając się do nowego miasta, nie myślała, że będzie musiała pomóc swojemu nieznajomemu uniknąć pobicia. Okazuje się, że uratowany mężczyzna jest bratem jej sąsiada, dość niemiłego sąsiada. Diana jako kobieta, która szybko musiała stać się matka dla swoich bratanków, jest twardą sztuką i jeśli czegoś chce, to nic jej nie zatrzyma. Nawet jeśli tym kimś ma być złośliwy sąsiad.

Diana to kobieta z dość mocnym charakterem. Stara się otwarcie mówić o tym, co czuje. Mimo, że czasami życie ją przytłacza i miewa gorsze chwile, jest pogodną osobą.

Dallas jest typowym #gumphy Cichy, spokojny, ale piekielnie męski. Szkoda, że nie było więcej o jego pracy #military

To jak Zapata zbudowała relacje bohaterów również było piękne. #slowburn w jej wykonaniu jest tutaj mistrzowski. Związek Diany i Dallasa był dojrzały, zbudowany na przyjaźni, wzajemnym szacunku i zaufaniu. Początkowe podejście Dallasa do ich związku było uczciwe. Imponował mi tym. Bardzo podobała mi się subtelność, z jaką Zapata opisywała ich zbliżenia. Mamy tutaj również mój ulubiony wątek, czyli #agegap ?

Niewiele autorek potrafi przelać na papier tyle emocji. Zapata pokazała jak ciężkie bywa rodzicielstwo, zwłaszcza kiedy jesteśmy jedynym rodzicem. Pokazała jak ciężkie pogodzić się ze stratą bliskiej osoby. Świetnie też uchwyciła emocje dzieci i ich rozterki. Zazwyczaj nie przepadam za wątkami związanymi z dziećmi, ale tutaj mi się to spodobało.

Dalej mam problem z opisami w książkach tej autorki i zdarza mi się trochę pominąć. Jednak w "Zaczekaj na to" bardzo je doceniłam. Były momenty, kiedy się wzruszyłam oraz kiedy się śmiałam. Jedyną rzeczą do której, mogę się przyczepić to tłumaczenie, ale to nie jest wina autorki. To właściwie druga książka Zapaty, która bardzo mi się podobała. Polecam?

Kulti
Mariana Zapata0
Okładka ksiązki - Kulti

„Wierz mi, miałam ochotę walnąć cię raz czy dwa… albo pięć”. Gdy mężczyzna, którego uwielbiałaś będąc dzieckiem zostaje twoim...

Luna i pewne kłamstwo
Mariana Zapata0
Okładka ksiązki - Luna i pewne kłamstwo

Problem z sekretami jest taki, że nigdy nie kończy się na jednym. Luna Allen pracuje w warsztacie samochodowym, wykonując obowiązki sprawiające jej dużo...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung