reklama

Z miłości do Ciebie

„Z miłości do Ciebie” – zbiór wierszy, kolejna książka w literackim dorobku Anny Sobańskiej – autorki z Bydgoszczy. Ilustrację na tytułową stronę okładki wykonał Paweł Widera. A o tym co czytelnik może znaleźć na stronach książki najlepiej ujęła w słowie wstępnym sama autorka. Kilka zdań tytułem wstępu napisała także Krystyna Wajda – właścicielka wydawnictwa KryWaj.

Kochany Czytelniku ❤

Trzymasz w dłoni niezwykłą książkę. Jest ona wyjątkowa pod każdym względem. To nie tylko piękna okładka przepełniona symbolami miłości. Zapraszam Cię do świata moich najpiękniejszych wierszy, jakie stworzyłam w ciągu ostatnich dwóch lat. Dokonałam bardzo starannej selekcji i wybrałam tylko te, które szczególnie przypadły do gustu Czytelnikom mojej autorskiej strony. Te, które wzruszyły, zachwyciły, zmotywowały, dały siłę i nadzieję, oraz te, w których możesz odnaleźć cząstkę siebie. Prawie 200 „perełek”!

Książka pt. Z miłości do Ciebie nieprzypadkowo nosi taki tytuł. Nie tylko dlatego, że jest przepełniona różnymi odcieniami miłości, ale przede wszystkim dlatego, że ma odmienić każde wrażliwe serce spragnione miłości. Marzę, aby te wiersze stały się pewnego rodzaju przewodnikiem. Amuletem. Drogowskazem. Poradnikiem. Marzę, żebyś pokochał(a) tę książkę tak bardzo, jak ja. Jest w niej całe moje serce. Światło. Prawda. Bogactwo emocji. Dobro. Dla Ciebie ❤

Książkę dedykuję Aniołom, które patrzą na mnie z góry, dając siłę i motywację. Dedykuję też mojej najukochańszej Mamie, która zawsze wspiera mnie w każdym działaniu... I dedykuję Mojej Miłości, dzięki której mam w sobie radość życia, natchnienie i wciąż pielęgnuję swoją największą pasję...

Dziękuję. Kocham, Ania ????

Szczęście jest w nas

Szczęścia trzeba się nauczyć.

Nie czekać na lepszy czas.

Zawsze będą przeszkody,

lecz światło i płomień są w nas.

Tylko od Ciebie zależy,

co zrobisz z danym Ci losem.

Czy zaczniesz nad nim rozpaczać,

czy zmiażdżysz ból szczęścia ciosem...

Trudne? Tak. I to cholernie.

Lecz siłę masz w podświadomości.

Wydobądź ją! Użyj swej mocy!

Dla siebie! Dla słońca! Miłości!

Nie czekaj na lepszy dzień.

Pamiętaj, że lepsze jest w nas.

Naucz się szczęścia już teraz.

Nim przeminie szansa i czas.

Pokonuj smutek i szarość,

choćby Ci się nie chciało.

Wykrzesaj z serca energię

i pozwól, by szczęście trwało.

Informacje dodatkowe o Z miłości do Ciebie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023 (data przybliżona)
Kategoria: Poezja

Kup książkę Z miłości do Ciebie