Z cukru i szkła

Tom 1 cyklu Słodki smak trucizny

„Kiedy nasze spojrzenia się spotkały, położył palec na swoich sinych ustach, a ja zamilkłam. I po raz pierwszy poczułam, że składam się z cukru, nie ze szkła”.

Duch

Mówiono, że nikt nie poznał prawdziwego imienia mężczyzny ani nie widział jego twarzy. Wszyscy jednak wiedzieli, że można spotkać go tylko raz w życiu.

Ella

Z całego serca pragnęła znaleźć się jak najdalej od otaczającej ją rzeczywistości. Każdego dnia kusiła los, chcąc, aby w końcu ktoś ją dostrzegł lub ocalił.

Duch miał tylko jedno zadanie – porwać osiemnastoletnią Ellę Van Der Bilt i zapewnić jej bezpieczeństwo. Ta misja znacznie różniła się od zadań, które dotychczas otrzymywał.

Komplikacje pojawiły się, kiedy Duch odebrał telefon z informacją, że wszyscy jego szefowie nie żyją lub siedzą w więzieniu, dlatego już go nie chronią. Mężczyzna był przekonany, że dowiedzą się o tym jego wrogowie. Niestety nie mógł wypuścić dziewczyny, a złożona wcześniej obietnica nie pozwalała mu zabić Elli. Nawet jeśli była zbyt gadatliwa, piekielnie irytująca i skłonna, by pakować się w tarapaty.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia

Informacje dodatkowe o Z cukru i szkła:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-08-28

Kup książkę Z cukru i szkła

Coffee and Cigarettes
Julia Kubicka0
Okładka ksiązki - Coffee and Cigarettes

Zamiast kupić od dealera towar, spędza z nim noc, jeżdżąc starym dodgem challengerem po ulicach Eastville. Marylin Harris to przykładna uczennica i dobra...

Hey, I slept with your crush
Julia Kubicka0
Okładka ksiązki - Hey, I slept with your crush

Jossie Roden jest uczennicą ostatniej klasy liceum w Richmond. Ma przyjaciółkę Holly Willstone i… sypia z Lukiem Prestonem – chłopakiem, w...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz