Wybrzeże Chorwacji i Słowenii. Koper - Split. Przewodnik dla żeglarzy

Przewodnik ten prowadzi nas wzdłuż wschodniego wybrzeża Adriatyku od Słowenii i obfitującej w zatoki chorwackiej Istrii przez przestronną zatokę Kvarner z Opatiją i Rijeką oraz wyspami Cres, Krk i Rab. Dalej przedstawia morze tysiąca wysp, m.in. Lošinj, Pag, Dugi Otok, Murter i Kornaty, prowadząc koło Zadaru, Biogradu i Trogiru do Splitu. Na 57 barwnych mapach wybrzeża w praktycznym formacie zamieszczono 350 szczegółowych planów portów, zatok i kotwicowisk na tym obszarze. Skiper znajduje na mapach informacje dotyczące przebiegu linii brzegowej, głębokości, mostów z wysokością w świetle, świateł z oznakowaniem, wszystkich znaków nawigacyjnych, granic rezerwatów oraz waypointów. Na planach szczegółowych miejsca postojowe oraz elementy infrastruktury zaznaczono w postaci piktogramów. Całości dopełniają liczne barwne zdjęcia i wskazówki dotyczące wjazdu i pobytu, przepisów, wiatru i pogody oraz morskich komunikatów meteorologicznych.

Informacje dodatkowe o Wybrzeże Chorwacji i Słowenii. Koper - Split. Przewodnik dla żeglarzy:

Wydawnictwo: Alma-Press
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
Kategoria: Przewodniki turystyczne
ISBN: 9788370204297

Kup książkę Wybrzeże Chorwacji i Słowenii. Koper - Split. Przewodnik dla żeglarzy

Wybrzeże Chorwacji i Słowenii. Koper - Split. Przewodnik dla żeglarzy - opinie o książce

Muller Bodo, Strassburger Jurgen0
Okładka ksiązki - Wybrzeże Chorwacji i Czarnogóry. Split - Ulcinj. Jezioro Szkoderskie. Przewodnik dla żeglarzy

Drugi tom przewodnika po wybrzeżu Chorwacji prowadzi nas wschodnim wybrzeżem Adriatyku od Splitu w środkowej Dalmacji m.in. przez Omiš i Makarską...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski