Wszystko przed nami

Oni wiedzą, czym jest tęsknota spowodowana życiem na odległość.

Emigracja odcisnęła głębokie piętno na związkach Mirki i Macieja, Ewki i Sebastiana, Agaty i Tomasza, Róży i Leszka. Teraz każde z nich z osobna musi zastanowić się nad własnym życiem, szczęściem i relacjami z partnerem.

Agata postanawia ratować swoje małżeństwo, Ewka i Sebastian tracą nadzieję, że ich związek można odbudować. W życiu Róży i Leszka niespodziewanie pojawia się nowa osoba, natomiast Maciej będzie musiał wszystko postawić na jedną kartę…

Czy po rozstaniach i powrotach bohaterowie będą potrafili zbudować coś nowego? Na ile rzeczywistość może zweryfikować piękne marzenia? Czy miłość może być na tyle silna, by pokonać problemy?

Informacje dodatkowe o Wszystko przed nami:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2012-10-02
ISBN: 978-83-7674-204-5

Kup książkę Wszystko przed nami

Wszystko przed nami - opinie o książce

Byłam zadowolona z dokonanego przeze mnie wyboru książki do przeczytania autorstwa Pani Agnieszki Bednarskiej pt. '' Wszystko przed nami'', zwłaszcza że jej autorkę miałam okazję wcześniej poznać jej debiutancką książkę pt. '' Emigracja uczuć'', która właściwie jest kontynuacją dalszej części losów o czterech przyjaciółkach: Agaty, Ewy, Róży i Mirki.

Lubię, kiedy poruszana tematyka w powieści opisana jest właściwie oraz własnej obserwacji pisarki, która wie, jak ma opisać i czuje związana się emocjonalnie z dziewczynami, będącymi dla siebie wparciem w każdej sytuacji.

Są takie chwile, że można się pogubić w życiu występującym u przyjaciółek, ale to wynika z nadmiaru nagromadzonych zbyt wielu problemów, z którymi muszą sobie poradzić.

Całość książki ogólnie dobrze jest skonstruowana.

To książka, która przyczyni się do wielu przemyśleń, refleksji nad życiem.

Pojawią się również momenty wzruszeń, zabawnych sytuacji.

Nie jest łatwo się mi osobiście oderwać od czytania tej książki, gdyż losy bohaterów są mi szczególnie bliskie.

Czy bohaterom starczy sił, aby, pokonać swoje słabości będąc niepewnym swojej przyszłości?

O tym należy się, przekonać czytając tę książkę.

Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2016-07-25, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Książka poruszająca wiele współczesnych problemów: - zapłodnienie in vitro, - emigracja, - "frankowicze", - śmierć bliskiej osoby. Warto przeczytać
Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2015-06-29, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2015,
Duży plus należy się autorce za stworzenie bohaterów prawdziwych i szczerych, z całą gamą uczuć - od smutku, zagubienia, tęsknoty po potrzebę miłości. W książce pełno życiowych dramatów, wewnętrznych problemów, ale i marzeń i planów, które rozmywają się gdzieś po drodze w zetknięciu z niełatwą przecież rzeczywistością. Autorka porusza temat emigracji, straty dziecka, in vitro, zdrady, rozwodu, kredytu mieszkaniowego - sporo tego, może trochę zbyt dużo tych trudności życiowych, przez co czasami trudno było mi się skupić.
Avatar użytkownika - Mysza_99
Mysza_99
Przeczytane:2015-01-10, Ocena: 5, Przeczytałam,
Wypożyczyłam książkę, żeby sprawdzić na ile podobna jest ta historia, do historii z serialu o tym samym tytule. Okazuje się jednak, że te historie są zupełnie różne - a ta książkowa całkiem przyjemna i sprawnie napisana. Młodzi ludzie, którzy próbują odnaleźć się w obliczu wydarzeń, jakie mogą spotkać każdego - śmierć i narodziny dziecka, choroba rodzica, zdrada, rozwód i zaginięcie bliskiej osoby. Nie jest to arcydzieło, ale książka naprawdę przyzwoita. Do pociągu w dalszą podróż w sam raz.
Avatar użytkownika - KKS
Przeczytane:2014-01-28, Ocena: 6, Przeczytałam, 2013,
Avatar użytkownika - MArtT
MArtT
Przeczytane:2013-07-21, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Bez glutenu, bez nabiału, bez cukru. Sekrety naturalnego gotowania
Agnieszka Bednarska0
Okładka ksiązki - Bez glutenu, bez nabiału, bez cukru. Sekrety naturalnego gotowania

Wypróbuj niezawodne przepisy na bezglutenowe dania! Chcesz ograniczyć gluten, mięso, nabiał lub cukier? Wydaje ci się, że bez nich twoje dania nie będą...

Piętno Katriny
Agnieszka Bednarska0
Okładka ksiązki - Piętno Katriny

,,Wszystko to, co w historii, którą właśnie zamierzasz przeczytać, jest najbardziej mroczne, przerażające i nieprawdopodobne, to fakty" - tymi słowami...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;