Wszystko przed nami

Byłam zadowolona z dokonanego przeze mnie wyboru książki do przeczytania autorstwa Pani Agnieszki Bednarskiej pt. '' Wszystko przed nami'', zwłaszcza że jej autorkę miałam okazję wcześniej poznać jej debiutancką książkę pt. '' Emigracja uczuć'', która właściwie jest kontynuacją dalszej części losów o czterech przyjaciółkach: Agaty, Ewy, Róży i Mirki.

Lubię, kiedy poruszana tematyka w powieści opisana jest właściwie oraz własnej obserwacji pisarki, która wie, jak ma opisać i czuje związana się emocjonalnie z dziewczynami, będącymi dla siebie wparciem w każdej sytuacji.

Są takie chwile, że można się pogubić w życiu występującym u przyjaciółek, ale to wynika z nadmiaru nagromadzonych zbyt wielu problemów, z którymi muszą sobie poradzić.

Całość książki ogólnie dobrze jest skonstruowana.

To książka, która przyczyni się do wielu przemyśleń, refleksji nad życiem.

Pojawią się również momenty wzruszeń, zabawnych sytuacji.

Nie jest łatwo się mi osobiście oderwać od czytania tej książki, gdyż losy bohaterów są mi szczególnie bliskie.

Czy bohaterom starczy sił, aby, pokonać swoje słabości będąc niepewnym swojej przyszłości?

O tym należy się, przekonać czytając tę książkę.

Informacje dodatkowe o Wszystko przed nami:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2012-10-02
ISBN: 978-83-7674-204-5
Dodał/a opinię: Emilly26

Zobacz opinie o książce Wszystko przed nami

Kup książkę Wszystko przed nami

Chleb bezglutenowy i inne wypieki
Agnieszka Bednarska0
Okładka ksiązki - Chleb bezglutenowy i inne wypieki

Chleb bez glutenu? To prostsze niż myślisz! Początki przygody z bezglutenowymi wypiekami zwykle nie są łatwe. Pieczywo bez dodatku tradycyjnych mąk...

Zanim się obudzę
Agnieszka Bednarska0
Okładka ksiązki - Zanim się obudzę

Z rzeki zostaje wyłowiona kobieta - wyziębiona i prawie martwa. W szpitalu zapada w śpiączkę. Ma nikłe szanse na wybudzenie się. Policja nie potrafi...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska