Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o życiu po życiu

Światowej sławy medium udziela odpowiedzi na ponad 60 najważniejszych i nurtujących każdego z nas pytań dotyczących życia po życiu!

Czy życie pozagrobowe naprawdę istnieje? Jak jest po drugiej stronie? Czy duchy nadal czują do nas miłość? Czy potwierdzają istnienie Boga? Jeżeli moi bliscy przejdą reinkarnację przed moją śmiercią, czy stracimy okazję do spotkania się w zaświatach?

Hollister Rand, po ponad dwudziestu pięciu latach niesienia pociechy dziesiątkom tysięcy ludzi cierpiących po stracie najbliższych, dzieli się z czytelnikami swoją niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. W tej wyjątkowej książce, zawierającej wyczerpujące odpowiedzi na nawet najbardziej wnikliwe pytania, medium zabiera nas w otwierającą oczy podróż w zaświaty.

Z serdeczną szczerością oferuje jasny i podnoszący na duchu pogląd na temat życia po życiu. Cierpliwie i z wyrozumiałością podpowiada, jak kierować swoim życiem, mając na uwadze wieczność. W coraz bardziej niepewnym świecie jest tylko jedna gwarancja: wszyscy kiedyś zakończymy naszą obecność tutaj, na Ziemi. Dzięki charakterystycznemu humorowi i autentyczności w odniesieniu do własnej podróży duchowej kobieta zapewnia pocieszenie, wlewając w czytelnika entuzjazm i spokój.

Informacje dodatkowe o Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o życiu po życiu:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-08-11
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Everything You Wanted to Know about the Afterlife but Were Afraid to Ask

Tagi: Umiejętności i zjawiska parapsychologiczne bóg

Kup książkę Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o życiu po życiu

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o życiu po życiu - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung