Wszystkie smaki namiętności

Phoebe Mayle miała życie pod kontrolą. Nie zamierzała tracić czasu na romanse. Przyświecał jej jasno wytyczony cel: zrobić ze swojej restauracji najlepiej prosperującą knajpę w mieście. Wszystko zmienia się, kiedy do Redbolt przyjeżdża jej nowy szef kuchni, Nick. Temperatura na zapleczu restauracji rośnie, a Phoebe zaczyna marzyć o przyjemnościach innych niż tylko rozkosze podniebienia. Seks i jedzenie to odurzająca mieszanka, ale w miarę jak coraz trudniej oprzeć się pokusie, Phoebe uświadamia sobie, że namiętny i dominujący Nick coś przed nią ukrywa…

Informacje dodatkowe o Wszystkie smaki namiętności:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2013-01-28
ISBN: 978-83-240-2359-2
Tytuł oryginału: Deliciously Sinful
Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy
Ilustracje:Maria Gromek

Kup książkę Wszystkie smaki namiętności

Wszystkie smaki namiętności - opinie o książce

Avatar użytkownika - NaWidelcu
NaWidelcu
Przeczytane:2016-01-03, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki na 2016, Mam,
Porywający romans, lekki erotyk, a do tego dużo gotowania. Całość nie jest może najbardziej wyrafinowaną propozycją, ale jako lekkie czytadło sprawdza się wyśmienicie. Powieść ciekawie się zaczyna, a kończy w sposób przewidywalny. Niekoniecznie jest to minus. Czyta się miło i przyjemnie, chociaż jest to lektura wybitnie na raz. Poza głównym wątkiem ciekawie przedstawiono też rolę bohaterów drugoplanowych. Całość jest spójna i dobrze zaplanowana. Po tej książce miałam dobry nastrój, a więc spełniła swoją funkcje. Polecam.
Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2015-08-05, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2015,
Książka kipi namiętnością, pożądaniem, podnieceniem, pasją, które przedstawione są realistycznie i wiarygodnie. Z całą więc pewnością książka rozbudza zmysły i apetyt! Nie od dziś przecież wiadomo, że przez żołądek do serca. Niby jest to powieść obyczajowa, ale dla mnie było tego za mało, raczej zaliczyłabym ją do romansu. I naprawdę w tej książce są wszystkie smaki namiętności!
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-10-17, 26 książek 2013,
Na wrzesień wybrałam literaturę erotyczną, kobiecą, w połączeniu z kulinarią, czyli miłość od kuchni. Lekka, przyjemna, z emocjami, jakie towarzyszą kobietom przynajmniej w ich umysłach. Idealnie wpasowała się we wrześniowe nastroje. Piątka.
Avatar użytkownika - Dominika_21
Dominika_21