Wrogowie z korzyściami

Ich największym wrogiem było pożądanie, z którym nie potrafili walczyć.

Carrie Murphey po tragicznej śmierci rodziców znalazła się pod opieką despotycznego dziadka, który nie chciał się nią zajmować, więc jej domem stał się internat.

Kiedy dziewczyna wraca po studiach do rodzinnego Chicago, to właśnie w firmie dziadka otrzymuje swoją pierwszą posadę dziennikarki, a na jednym z przyjęć spotyka po latach Tiernana Cassela.

Carrie zdaje sobie sprawę, że pojawienie się mężczyzny w jej życiu nie jest przypadkowe. Ich rodziny od lat się nienawidzą i kobieta w głębi duszy dobrze wie, że to może być pułapka. Jednak mimo tej świadomości nie potrafi się oprzeć przyciąganiu, które czuje do Tiernana i, jak się okazuje, ze wzajemnością.

Zawierają układ, w którym nie zostawiają miejsca na uczucia, jedynie na pożądanie. Przecież można grać w taką grę i się nie zaangażować, prawda?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Wrogowie z korzyściami:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-08-21

Kup książkę Wrogowie z korzyściami

Wrogowie z korzyściami - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-08-11, Ocena: 6, Przeczytałam,

💓„Wrogowie z korzyściami” to nie tylko gorący romans z układem pozbawionych reguł,ale także odkrywanie brutalnej prawdy z przeszłości,która za wszelką cenę chce się poznać.

💓Autorka ponownie nie zawodzi.Stworzyła postacie,które zachwycają.
On-pewny siebie i stanowczy mężczyzna-będziecie mieć kolejnego książkowego męża.Troszkę jego zazdrość wychodzi poza ramy ochrony,lecz jego dbałość o swoją kobietę wybacza wszystko.
Ona-dziewczyna ogień🔥z szaloną przyjaciółką przy boku.Nie idzie na ustępstwa i nie chce kontroli.Wrogowie,a tak naprawdę duet,który da się polubić się od samego początku.

💓Historia zachwyciła mnie odkrywanymi tajemnicami oraz intrygami osób najbliższych.Ukazany piękny obraz rodzicielskiej i braterskiego wsparcia jest warty uwagi.Pokazuje,że na najbliższych zawsze można liczyć,ale również mogą zadać cios prosto w serce.

💓Powieść jest świetna historia dwójki interesujących osób,których los zapętla się w nieoczekiwanym momencie-czy aby na pewno był to przypadek?Tego dowiecie się sięgając po tą książkę.

💓Książka zabierze was w gorący romans pomieszany z tajemnicami przeszłości,które mieszają w teraźniejszości.Koniecznie przeczytajcie!

💓 Baaardzo wam ją polecam

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2024-08-24, Ocena: 6, Przeczytałem,

?Recenzja?

Premiera 21.08.2024 r.

,,Wrogowie z korzyściami" - Joanna Chwistek

Współpraca reklamowa z @wydawnictwoniezwykle

Zwaśnione rodziny. Nienawiść. Wrogość. I oni. Ona i on. Miłość, która nie powinna się wydarzyć i tajemnice, które niszczą wszystko.

Carrie, straciła rodziców i została z dziadkiem. Niestety po tej stracie nie mogła liczyć na współczucie i empatie ze strony ostatniej bliskiej osoby. Zamiast tego ciągle jest wykorzystywana i podporządkowywana. Szybko musiała dorosnąć. Kocha swój zawód, chociaż nie jest on bezpieczny. Robi wszystko aby być najlepsza i samo wystarczalna. Nie potrzebuje pomocy innych, wystarczy jej dziadek, który traktuje ją jak kartę przetargową. Posiada silny charakter i odwagę. Nie lubi gdy ktoś się o nią martwi oraz daje poczucie bezpieczeństwa. Wierzy, że sama jest w stanie zapewnić sobie wszystko.

Tiernan jest synem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Ma wszystko: kochaną rodzinę, która go wspiera, dobre wspomnienia, wsparcie, miłość, pieniądze i wygląd. Oprócz pracy ma jeszcze inną obsesję. Carrie od zawsze go intryguje i pomimo różnicy wieku, chce się nią zaopiekować, chociaż wie, że to nie będzie łatwe zadanie. Taki facet to marzenie. Oprócz wylądu i pieniędzy ma dobre serce. A to jest najważniejsze. Potrafi sprawić, że kobieta poczuje się wyjątkowo i bezpiecznie. Chce otoczyć ją opieką na jaką zasługuje. Niestety nie zawsze jego intencje mogą być dobrze odebrane.

Relacja hate-love oraz on czuje pierwszy. Takie historie ostatnio mają duży potencjał, co mi bardzo pasuje. Autorka świetnie przedstawiła relację wrogów do kochanków. Książka ma mało stron, ale autorka zawarła wszystko co najważniejsze. Relacja jest pełna chemii, erotyzmu i intryg. Emocje aż kipią ze stron. Do tego jeszcze różnego rodzaje tajemnice i zbrodnie. Pomyślenie przemycić do historii elementy kryminału i pewnej dziwnej sieci intryg.

Autorka pokazała jak bliska osoba może chcieć zniszczyć wszystko co mamy, a nawet traktować nas jako inwestycję. Zamiast miłości, dostajemy chłód. Bohaterka mocno odczuła brak tej bliskości i nie wie jak zachować się gdy ktoś jej to okazuje. Czuje się zagubiona. Taka postawa została pięknie przedstawiona, aż czułam jej strach. A bohater za wszelką cenę, chce udowodnić jej jak powinna wyglądać prawdziwa bliskość. Dzięki temu, można dostrzec, że każdy z nas potrzebuje bliskości,, nawet jeśli mocno się wypieramy. Nikt nie jest samowystarczalny.
Kolejna  książka, która wywołała salwę skrajnych emocji. Jeszcze na żadnej książę Joanny się nie zawiodłam i w tym przypadku było tak samo. Uwielbiam książki gdzie miłość połączona jest z wieloma tajemnicami, które poznaję z każdym rozdziałem.
Kochani przy tej książce nie będziecie się nudzić. Nalejcie sobie kieliszek wina, usiądźcie wygodnie i zaczytajcie się w historię niczym Romeo i Julia. I sami poznajcie jak to się wszystko skończy.
10/10

Tylko iluzja
Joanna Chwistek0
Okładka ksiązki - Tylko iluzja

Trzeci tom bestsellerowej mafijnej serii ,,Niezłomne"! Vivienne Mercuzo nie jest typową księżniczką mafii, która żyje w złotej wieży. Ojciec ją bije i...

Danielle
Joanna Chwistek 0
Okładka ksiązki - Danielle

Danielle Sampras, młoda agentka nieruchomości, bardzo długo pracowała na swoją pozycję na rynku. Posiadanie własnego biura w dobrej dzielnicy Seattle kosztowało...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz