reklama

Witaj w klubie (film + książka)

Zobacz pełną ironicznego humoru, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię człowieka, który nie zamierza żegnać się z życiem.

Informacje dodatkowe o Witaj w klubie (film + książka):

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013 (data przybliżona)
Kategoria: Muzyka, film

Tagi: filmy na faktach film kino Film i kino filmy oparte na faktach

Kup książkę Witaj w klubie (film + książka)

Witaj w klubie (film + książka) - opinie o książce

Avatar użytkownika - Booka_Boo
Booka_Boo
Przeczytane:2023-12-31, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, Ukończone w roku 2023, Film + książka,

W książkowym dodatku do filmu "Witaj w klubie", poza recenzjami mającymi za zadanie reklamę tej produkcji, możemy przeczytać parę słów na remat fabuły tego dramatu obyczajowego opartego na biografii Rona Woodrofa. Ponadto możemy przyjrzeć się jak wyglądała praca Matthew McConnaughey'a z reżyserem obrazu, którym jest Jean Marc-Vallée oraz jak wyglądała przemiana aktora w wycieńczonego chorobą, umierającego człowieka.

Największym plusem tego książkowego wydania jest fakt, iż zamiast skupiać się na filmografii i biografii aktorów: Jareda Leto i Matthew McConnaughey'a, dano głos odgrywanym przez nich postaciom, dzięki czemu ukazano przekaz jaki niesie ten film oraz wkład pracy aktorów w jak najlepsze wcielenie się w swoje role. Plus za barwne kadry z filmu.

Ocena książki: 6/10
Ocena filmu:

Opinia opublikowana na moim blogu:

Jak narysować dinozaura?
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Jak narysować dinozaura?

Nowe wydanie serii książeczek do rysowania Cykl książeczek zawierających serię żartobliwych komiksowych instrukcji zachęcających dzieci do twórczego...

English Reference Collection
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - English Reference Collection

The Penguin Complete English Reference Collection: Dictionary of english grammar, new penguin dictionary of abbreviations, quickway crossword dictionary...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung