Winston wraca na święta

Pamiętacie niezwykłą myszkę, która uratowała Święta? Winston powraca, by zabrać Was w kolejną podróż pełną przygód!

Do Bożego Narodzenia zostało pięć dni, a Winston ma do rozwiązania bardzo trudną zagadkę. Towarzyszy mu nieodparte przeczucie, że zaginął ktoś bardzo dla niego ważny, a w mglistych wspomnieniach widzi jakąś inną mysz. Wyrusza więc w ekscytującą podróż dookoła świata, by ją odnaleźć. Musi się jednak spieszyć - obiecał Oliverowi, że wróci na Boże Narodzenie bez względu na wszystko. Całe szczęście pomogą mu wspaniali przyjaciele - ci starzy, a także ci zupełnie nowi...

,,Winston wraca na święta" to magiczna, świąteczna historia podzielona na 24 i pół rozdziału, tak aby czytelnik mógł rozpocząć lekturę 1 grudnia i zakończyć w pierwszy dzień Bożego Narodzenia - zgodnie z lubianym przez dzieci schematem kalendarza adwentowego! Każdy dzień w tej niezwykłej książce, oprócz pięknej i zabawnej historii do czytania w rodzinnym gronie, opatrzony jest zadaniami do wykonania, wprowadzającymi w świąteczny klimat. Razem z najbliższymi można na przykład wykonać kartkę świąteczną i dekoracje lub napisać list do Świętego Mikołaja.

Informacje dodatkowe o Winston wraca na święta:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2021-10-27
Tytuł oryginału: How Winston came home for Christmas

Kup książkę Winston wraca na święta

Winston wraca na święta - opinie o książce

Bardzo lubimy z dziećmi takie świąteczne książki w formie kalendarza adwentowego, z rozdziałem na każdy dzień, od początku grudnia, aż do świąt. Nie dziwi więc fakt, że i ta książka bardzo nam się spodobała. "Winston wraca na święta" to bardzo dobrze napisana opowieść, niemalże jak thriller, świąteczna, a fabuła bardzo żywa i fascynująca. Ilustracje to miód na moje serce, przepiękne. I jako ciekawostka, po każdym rozdziale jest zadanie do wykonania, codziennie inne, idealnie przygotowujące do Świąt. Moje maluchy już zapowiedziały, że w przyszłym roku chcą przeczytać tę książkę znowu, a to najlepsza rekomendacja.

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun