reklama

Werbel, czyli zrozumieć dzięcioły

Ile gatunków dzięciołów zamieszkuje w Polsce? Co wiemy o ich zwyczajach? Dlaczego dzięcioły bębnią i czy potrafią śpiewać? Ile razy na sekundę uderzają dziobem w drzewo? Czy mogą od tego dostać wstrząsu mózgu? Czy łączą się na zawsze w pary? Czy są troskliwymi rodzicami? Kto korzysta z ich dziupli? Czy świat mógłby istnieć bez dzięciołów?

Na te wszystkie pytania, a także na wiele innych, można znaleźć odpowiedź w tej książce. Werbel, czyli zrozumieć dzięcioły to książka, z której dowiecie się wszystkiego, co chcielibyście wiedzieć o dzięciołach, ale nie mieliście kogo zapytać.

Dorota Zawadzka i Grzegorz Zawadzki, ornitolodzy, przyrodnicy, oddają w Wasze ręce przyrodniczą opowieść, która pomaga bliżej poznać życie dzięciołów – ptaków zapewniających przetrwanie wielu innym gatunkom.

Werbel, czyli zrozumieć dzięcioły, to książka zarówno do czytania, oglądania, a także do… słuchania! Po zeskanowaniu za pomocą smartfona (z dostępem do Internetu) zamieszczonych w niej QR kodów można usłyszeć głosy dzięciołów.

Informacje dodatkowe o Werbel, czyli zrozumieć dzięcioły:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022 (data przybliżona)
Kategoria: Inne

Kup książkę Werbel, czyli zrozumieć dzięcioły

Dorota Zawadzka0
Okładka ksiązki - Biblioteczka Mamo to ja (#3). Dziecko swoje prawa ma. Prawa dziecka dla rodziców

W serii Biblioteczka Mamo To Ja  proponujemy książkę Doroty Zawadzkiej ,,Dziecko swoje prawa ma. Prawa dziecka dla rodziców". Dorota Zawadzka psycholog...

I ty możesz mieć superdziecko
Dorota Zawadzka0
Okładka ksiązki - I ty możesz mieć superdziecko

Czy niesforny maluch, który doprowadza swoich rodziców do rozpaczy, może zmienić się w aniołka? Dorota Zawadzka, psycholog i pedagog, w telewizyjnych programach...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung