W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy

Ocena: 4 (1 głosów)

XXI wiek, to teoretycznie czas, gdy poziom wiedzy o świecie i człowieku osiągnął wysoki poziom rozwoju. Tymczasem prawda okazuje się zupełnie inna. Wizja naszej rzeczywistości zdominowana jest przez poglądy wyłącznie materialistyczne oraz utarte schematy przekazywane przez środowisko, w którym dorastamy. W świetle wielu relacji i badań naukowych wiemy, że życie nie kończy się po śmierci, istnieją inne wymiary egzystencji oraz istoty, a rzeczywistość materialna na głębszym poziomie ma charakter nie fizyczny. Materialistyczne podejście do świata sprawiło, że ludzkość zatraciła wiedzę na temat własnej, wyższej natury. Pogoń za dobrami materialnymi przysłoniła nam prawdziwe wartości i sprowadziła na drogę pozornego dobrobytu.

 

Książka ukazuje blokady percepcyjne wytworzone przez materialistyczną cywilizację XXI wieku. Na podstawie konkretnych dowodów wykazano, że człowiek, to istota wielowymiarowa, a świat wokół nas jest tylko pozornie fizyczny.

 

Publikacja zabiera nas w podróż po różnych wymiarach rzeczywistości pokazując, że nie jesteśmy jedynymi mieszkańcami wszechświata. Brak równowagi w dzisiejszym świecie wynika z niezrozumienia roli człowieka na Ziemi, o której o dziwo wiedzieli nasi przodkowie.

 

Informacje dodatkowe o W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2020-04-08
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 978-83-8119-616-1
Liczba stron: 220
Tytuł oryginału: polski

Tagi: nauka CYWILIZACJA ewolicja

więcej

Kup książkę W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy - opinie o książce

Autor w prostych słowach uświadamia kim naprawdę jesteśmy zwracając uwagę na kwestie, które są z reguły znane ale najczęściej nie przykuwają naszej uwagi. Przypomina prawdy, o których zapomnieliśmy lub po prostu ich sobie nie uświadamiamy. Przybliża pojęcie ciała energetycznego i fizycznego, teorię holograficznego charakteru naszej rzeczywistości, zagadnienia związane z duchowością, fotografią kirlianowską i wiele innych, pragnąc uświadomić czym naprawdę jest natura człowieka i otaczający nas świat.

 

Pokazuje nasze ciało fizyczne jako holograficzną konstrukcję naszej rzeczywistości na przykładzie oka, dłoni, stóp i uszu, w których zawiera się cały ludzki organizm. Porównuje nasze ciało do biologicznego komputera, opisując poszczególne jego elementy. I tak: DNA to nasz twardy dysk, komórki to procesory, mózg jako procesor CPU itd. Porusza też trudniejsze zagadnienia takie jak życie poza ciałem, OOBE, świadomy sen czy życie po śmierci. Przybliża pojęcie istot anielskich, cywilizacji pozaziemskich i podpowiada w jaki sposób osiągnąć wolność duchową. To tylko niektóre z poruszanych tematów, które zostały omówione w skrócie i na bazie dostępnych źródeł.

Książki takie jak „W poszukiwaniu źródła“ dają okazję do zatrzymania się i przyjrzenia sobie oraz otaczającej nas rzeczywistości. Zebrana przez autora wiedza stanowi szerokie pole do dyskusji i zrozumienia roli każdego z nas w ogromnej przestrzeni kosmicznej.

 

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/05/587-w-poszukiwaniu-zroda.html

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Kobiety naukowców
Aleksandra Glapa-Nowak
Kobiety naukowców
Kalendarz adwentowy
Marta Jednachowska; Jolanta Kosowska
 Kalendarz adwentowy
Grzechy Południa
Agata Suchocka ;
Grzechy Południa
Stasiek, jeszcze chwilkę
Małgorzata Zielaskiewicz
Stasiek, jeszcze chwilkę
Biedna Mała C.
Elżbieta Juszczak
Biedna Mała C.
Sues Dei
Jakub Ćwiek ;
Sues Dei
Rodzinne bezdroża
Monika Chodorowska
Rodzinne bezdroża
Zagubiony w mroku
Urszula Gajdowska ;
Zagubiony w mroku
Jeszcze nie wszystko stracone
Paulina Wiśniewska ;
Jeszcze nie wszystko stracone
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy