W ogrodzie czarownicy. Jak stworzyć i uprawiać magiczny roślinny zakątek

Magiczny niezbędnik każdej zielonej wiedźmy.

Zielona wiedźma blisko współpracuje z przyrodą i jej darami oraz stara się budować dobre relacje ze światem natury. Własnoręczna praca w ogrodzie daje bogatą, osobistą więź z cyklem życia roślin.

Arin Murphy-Hiscock, autorka bestellera ,,Green Witch", podpowiada, jak stworzyć czarujący ogród zielonej wiedźmy i uprawiać magiczne składniki.

Dzięki tej książce:

poznasz i rozwiniesz duchowe podejście do żywych roślin; doświadczysz obcowania z energią roślin na różnych etapach ich cyklu życiowego; poczujesz radość i szacunek dla natury, związany z obserwowaniem kiełkowania roślin, ich wschodzeniem, wzrostem i wydawaniem owoców oraz nasion; zaplanujesz i zaprojektujesz swój święty ogród oraz wykorzystasz wskazówki i sztuczki dotyczące uprawy i zbiorów składników potrzebnych w warsztacie zielonej wiedźmy; przejmiesz kontrolę nad własną praktyką czarów i głębiej połączysz się z ziemią; poznasz przepisy na wykorzystanie ziół, kwiatów i grzybów w codziennej praktyce czarownicy, w kuchni oraz w leczeniu dolegliwości i chorób; stworzysz własną magiczną przestrzeń potrzebną do wzmocnienia praktyk duchowych.

Stwórz swój naturalny magiczny kącik!

Informacje dodatkowe o W ogrodzie czarownicy. Jak stworzyć i uprawiać magiczny roślinny zakątek:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-03-22
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: The Green Witch's Garden: Your Complete Guide to Creating and Cultivating a Magical Garden Space

Kup książkę W ogrodzie czarownicy. Jak stworzyć i uprawiać magiczny roślinny zakątek

W ogrodzie czarownicy. Jak stworzyć i uprawiać magiczny roślinny zakątek - opinie o książce

,,Ogrodnictwo - podobnie jak praca duchowa - wymaga czasu i cierpliwości. Nic nie dzieje się tu natychmiast."

Autorka lekkim i przystępnym językiem, w dziewięciu rozdziałach, zabiera nas w podróż po świecie roślin. Ta książka nie jest stricte poradnikiem, znajdziemy w niej wiele fascynujących ciekawostek. Poznamy rodzaje ogrodów, znaczenie kolorów kwiatów, dowiemy się o ogrodniczych tradycjach i obyczajach ludowych oraz jak czerpać magiczną energię z ogrodu. Jako że nie każdy posiada odpowiednią przestrzeń, znajdą się tu również wskazówki do uprawy parapetowej, doniczkowej.

Szczególną uwagę muszę zwrócić na przepiękne wydanie, pełne ilustracji. Do tej książki będę wielokrotnie wracać, gdyż wiedza w niej zawarta jest wyjątkowa. Dodatkowym atutem są zawarte w niej przepisy kulinarne, a także wzmianka o medytacji, którą ubóstwiam i codziennie praktykuję.

Bardzo polecam, nie tylko czarownicom ????

Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc
Arin Murphy-Hiscock0
Okładka ksiązki - Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

Ponad 100 gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii swojej oraz swoich bliskich i otoczenia! Czy dopada cię czasem nieuzasadnione uczucie niepokoju...

Arin Murphy-Hiscock0
Okładka ksiązki - W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii

Spraw, aby twój dom był prawdziwie magiczny. Poznaj nową książkę autorki bestsellerowej ,,Green Witch". Jak stworzyć w domu przestrzeń idealną...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;