reklama

W kolorze wrzosu

Tom 7 cyklu Rok na Kwiatowej

Karolina Wilczyńska zaprasza wszystkie czytelniczki na ulicę Kwiatową – tu spotkacie wspaniałych przyjaciół, którzy zawsze znajdą dla was czas!

Życie nie rozpieszcza Danuty, a z dorastającym synem kobieta powoli traci kontakt. W pracy też nieustannie musi udowadniać swoją wartość, tym bardziej że właściciel konkurencyjnej kancelarii nie przebiera w środkach i stara się jej zaszkodzić. Na szczęście Danutę postanawia wesprzeć sąsiadka, Liliana. Czy wspólnymi siłami uda im się pokonać bezwzględnego prawnika?
Danuta nie lubi prosić o pomoc, lecz oparcie w otaczających ją kobietach okaże się balsamem dla zlęknionego i samotnego serca. Czy ambitna pani adwokat przestanie wreszcie udawać, że jej życie jest idealne, a ona doskonale nad wszystkim panuje? I jaką rolę w tej historii odegrają delikatne kwiaty wrzosu, które podobno przynoszą nieszczęście?

Informacje dodatkowe o W kolorze wrzosu:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020-04-15

Kup książkę W kolorze wrzosu

W kolorze wrzosu - opinie o książce

Są takie serie, których po kolejne tomy sięgam z uśmiechem i między innymi jest to Rok na Kwiatowej. Karolina Wilczyńska wie jak stworzyć bohaterów, by czytelnicy ich uwielbiali. Tom siódmy "W kolorze wrzosu" w zdecydowanej większości poświęcony jest Danucie. Tym razem to właśnie ją i jej troski najbardziej poznajemy. Jest ona kobietą, która lubi w życiu radzić sobie sama i polegać na własnym zdaniu. Idzie do przodu twardo, wyznaczonymi przez siebie ścieżkami. Jednak czasami trzeba przyjąć pomocną dłoń, aby przezwyciężyć przeszkody, które samemu ciężko byłoby pokonać. Czy Danuta przyjmie tę pomocną dłoń w życiu zawodowym, jak i prywatnym?

Oczywiście nie zabraknie reszty bohaterów, czyli Julii, Kai i Norberta, którzy również zmagają się ze swoimi troskami. Każdy z nich jest inny i każdego problem jest innego rodzaju.

Z tą lekturą spędziłam miłe chwile, aczkolwiek nie jest w niej tak kolorowo. Jest jak w prawdziwym życiu, raz pod górkę, a raz z górki. Niemniej jednak tym razem bardziej pod górkę mają nasi bohaterowie. Mam nadzieję, że w kolejnej części będzie im łatwiej i wszystko się ułoży tak, jakby sobie tego życzyli. Ja z pewnością dowiem się o tym niebawem, gdyż planuję sięgnąć po kolejny tom już za kilka dni.

biblioteczkamoni.blogspot.com

Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2020-06-17, Ocena: 6, Przeczytałam, 2020,
Ucieczka last minute
Karolina Wilczyńska0
Okładka ksiązki - Ucieczka last minute

Historia dwojga zupełnie różnych ludzi, których ścieżki połączyły się na siedem dni. Wakacje na wyspie wiecznej wiosny mają być dla Klary i jej partnera...

Zima zasypie miłością
Karolina Wilczyńska0