reklama

Ulica Przyjazna 8

Roksana i Szymon są studentami, którzy mierzą się z wysokimi oczekiwaniami ich rodzin i znajomych. Niespodziewanie oboje wygrywają dom w akcji popularnego parabanku. Początkowa radość szybko zamienia się w rozczarowanie, bo wyszło dwoje zwycięzców zamiast jednego, a Roksana i Szymon właściwie są sobie obcy. Ich początek znajomości jest burzliwy i pełen gniewu, więc oboje chcą nagrody tylko dla siebie. Postanawiają zamieszkać razem w wygranym domu, a każde z nich jest przekonane, że zdoła zdenerwować drugą osobę na tyle, żeby ta chciała się wyprowadzić.

Informacje dodatkowe o Ulica Przyjazna 8:

Język oryginału: Polski

Tagi: #edfrudzik

Kup książkę Ulica Przyjazna 8

Ulica Przyjazna 8 - opinie o książce

Miałam przyjemność poznać debiutanckie dzieło autorki E.D.F. Rudzik pod tytułem "Ulica Przyjazna 8". Tym razem zacznę od końca. Autorka swoją powieść zakończyła w takim momencie, że koniecznie trzeba przeczytać drugą część. Mam nadzieję, że taka powstanie. Nie zostawia się czytelnika w takiej niepewności. Z drugiej strony, to było całkiem ciekawe rozwiązanie.

Historia ukryta w książce "Ulica Przyjazna 8", jak dla mnie jest  dobrą komedią obyczajową. Znajdziecie tutaj sceny, przy których możecie się śmiać i płakać. Autorka bardzo dobrze przedstawiła swoje postacie. Używa języka zrozumiałego dla każdego czytelnika.

Poznacie pewną młodą dziewczynę Roksanę, która wygrywa dom w loterii bankowej. Wszystko byłoby dobre, gdyby nie pewna niezręczna sytuacja, do której doszło z winy banku. Oczywiście poznacie ją, czytając tę powieść. Czy można spaść z deszczu pod rynnę? E.D.F. Rudzik udowadnia, że można.

Drugim głównym bohaterem jest młody student Szymon, który ma ambitne plany. Oczywiście ukrywa je przed własną matką. Czy wszystko ułoży się po jego myśli?

Roksana i Szymon poznają się w bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Czy kolejne ich spotkanie będzie mniej emocjonujące? Czy tutaj sprawdzi się przysłowie "Kto się czubi, ten się lubi"?

Jeżeli lubicie w książkach lekkie klimaty oraz dobry humor, to zachęcam was do przeczytania tej historii.

Biorąc do ręki tę opowieść, nie będziecie mieli czasu na nudę.

Jestem bardzo ciekawa, czy polubicie głównych bohaterów.

Z niecierpliwością czekam na kolejne książki E.D.F. Rudzik. Warto zapamiętać to nazwisko. Ta autorka ma ogromny potencjał.

Polecam.

Szczerbata śmierć