Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce

Nowoczesne metody zarządzania są nie tylko dla dużych firm!

Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce to książka przygotowana z myślą o polskich przedsiębiorcach zatrudniających od jednej do dziesięciu osób. Znajdziesz w niej zarówno informacje o prostych metodach skutecznego zarządzania pracownikami, jak i przystępne opracowanie najważniejszych przepisów, które każdy pracodawca powinien znać. Spora dawka wiedzy, podana w łatwej do przełknięcia pigułce, gwarantuje, że wszystko, czego potrzebujesz podczas zatrudniania, znajdziesz bez straty czasu i konieczności samodzielnego przedzierania się przez publikacje z różnych dziedzin. W tej książce całe spektrum wiadomości masz jak na dłoni!

Dowiesz się m.in.:

Od czego zacząć poszukiwanie pracownika? W jaki sposób dokonać właściwego wyboru? Jakich formalności dopełnić podczas zatrudniania? Jak zatrudniać pracowników i zarządzać nimi w zgodzie z przepisami? Jak nagradzać, motywować i integrować swój zespół? Jak stosować oceny pracownicze? Jak w nowoczesny sposób zarządzać małą firmą? Jak radzić sobie, gdy pracownicy sprawiają problemy?

Marcin Pietraszek - za cel stawia sobie wspieranie rozwoju małych firm. Pisze książki skierowane do osób prowadzących działalność gospodarczą, redaguje serwis internetowy dla przedsiębiorców (Bizrun.pl), oferuje sesje coachingowe i konsultingowe (Espresso-Coaching.pl). Z wykształcenia jest specjalistą w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w nowoczesnych organizacjach i socjologiem (specjalizacje: ekspertyza społeczno-prawna oraz pomoc społeczno-terapeutyczna). Uczestniczył w programie licencyjnym Polskiego Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces. Ma doświadczenie w biznesie: prowadził m.in. firmę zajmującą się doradztwem personalnym oraz rozwojem osobistym. Jest autorem książki Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce.

Informacje dodatkowe o Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2012-09-10
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce

Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce - opinie o książce

PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie
Marcin Pietraszek0
Okładka ksiązki - PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie

Wypromuj się albo zgiń! Na początku napiszmy to bardzo wyraźnie, dużymi literami: MAŁA FIRMA MUSI SIĘ PROMOWAĆ! - jeśli kiedyś chce być dużą firmą,...

Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce. Wydanie II rozszerzone
Marcin Pietraszek0
Okładka ksiązki - Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce. Wydanie II rozszerzone

Początkujący przedsiębiorco! Skoro sięgasz po tę książkę, pewnie prowadzisz już firmę bądź intensywnie zastanawiasz się nad tym, JAK ZACZĄĆ. Przedsiębiorczość...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung